Аеропорт Львів
Аеропорт Львів 5 канал

Через три дні очікування до Італії зі Львова вирушили перші пасажири – включення з аеропорту

Щоправда, не до Неаполя, а до Мілана – вже звідти автобусами вирушать до місця призначення

Половина пасажирів, які від неділі чекають на виліт до Неаполя, – вже вирушили до Італії. Борт із 17 пасажирами піднявся в небо з аеропорту Львова. Це ті люди, які вирішили переєструватися на рейси до інших міст Італії. Ще з півсотні осіб досі, вже другу добу поспіль, очікують на літак безпосередньо до Неаполя. З ними спілкувалася Марта Шикула.

Львівській аеропорт і досі заповнений пасажирами, які вже третій день намагаються потрапити до Неаполя. 17 українців, що переєструвалися на інший рейс та мали вилетіти о 10:25, нарешті полетіли близько 17-ї години. Щоправда, не до Неаполя, а до Мілана – вже звідти автобусами вирушать до місця призначення. Виліт тричі переносили протягом дня. Конкретної причини авіакомпанія не повідомляла, остання версія – нібито через пташку, яка потрапила в турбіну літака. В аеропорті також не стали пояснювати таке запізнення. Пасажирам довелося кілька годин очікувати у транзитній зоні.

"Інформація, яку ми отримали від авіакомпанії, це коротко – "з технічних причин". Тобто надходить повідомлення, що з технічних причин рейс або затримується, або скасовується, як, власне, було в неділю в нас", – прокоментувала речниця Міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького Ольга Ковалик.

Ще одній групі з півсотні осіб, які ще опівдні неділі мали вилетіти до Неаполя, сьогодні також удруге перенесли рейс. Їх уже виселили з готелю, вони пройшли реєстрацію. Впродовж дня намагалися зв'язатися з компанією-перевізником, проте "всі телефони вимкнені".

"Стало відомо, що нас везуть у готель. Поселили. І за той час на то виселяли, то знову заселяли. Втратили ми щонайменше три дні відпочинку, арендоване авто… Дзвонили ми в Ernest Airlines може, разів сто, і я, і дружина. Час від часу починають у них працювати телефони", – розповів пасажир Андрій Іваненко.

"В неділю скасували двічі рейс. Двічі переносили, двічі скасовували. У понеділок – двічі переносили, двічі скасовували. Сьогодні не скасовують, переносять", – перерахувала інша пасажирка Лариса.

Нагадаємо, італійська авіакомпанія Ernest уже третій день поспіль переносить чи скасовує рейси, при цьому пояснень пасажирам не надає. Більшість з них – це заробітчани, тож їм довелося поспіхом думати, як потрапити до Італії.

Попередній матеріал
На Балканах зараз справджується російський страшний сон – політолог
Наступний матеріал
Справа екс-беркутівців: суд дослідив відео слідчого експерименту
Loading...

Львів туристичний: чим пояснюється шалена популярність напрямку

Відпочинок у терміналі, або як не стати жертвою туроператора

У Львові від чадного газу загинула туристка

"Провальний туристичний сезон": Омелян викликав представників авіакомпаній та туроператорів на нараду

"Шляхи дружби": італійські музиканти-миротворці готуються виступити на Софійській площі у Києві

ДАП, Луганський аеропорт, Дебальцеве: до Львова з передової повернулася легендарна бригада десантників