Марш захисників
Марш захисників 5 канал

Як Зеленський вже вдруге проігнорував армію на День Незалежності – "СтопРеванш"

Читайте по-русски
Військовослужбовці обурюються, що армію скорочують, програми переозброєння згортають, заборонили стріляти та навіть вести розвідку

Вже вдруге на головному святі держави – Дні Незалежності, було проігноровано армію. Знову замість параду на честь героїв – плебейські "поющіє труси". Про це йдеться у матеріалі журналістів програми "СтопРеванш".

Що ж, ветерани російсько-української війни зібралися на свій Марш захисників. Майже сто тисяч людей пройшло по Хрещатику. Але настрій в них був не дуже святковий. Обурюються, що армію скорочують, програми переозброєння згортають, заборонили стріляти та навіть вести розвідку. 

Народний депутат, генерал-лейтенант Михайло Забродський говорить: "Безвідповідальна, капітуляційна політика веде до того, що одним розчерком пера можуть бути перекреслені всі здобутки і саме головне всі жертви".

У минулому Олена Білозерська – журналістка, з чотирнадцятого – снайпер, два роки тому отримала офіцерські шеврони. Але зараз оформляє папери на звільнення. Це її останні дні на передовій, тому інтерв'ю дає через скайп.

Олена Білозерська каже: "Ну сенс нам служити, якщо не дають воювати? В наряди ходити чи просто в окопах сидіти без діла?".

Та й особливо чим нема вже воювати, нарікає Білозерська: "Відчувається колосальний брак нової техніки, запчастин до неї і боєприпасів. Оце дуже велика проблема".

Мало того, що через деморалізацію з армії йдуть найбільш досвідчені бійці – Міністерство оборони додатково скоротить 20% Збройних сил України.

"Якщо українська влада продовжить ганебну політику скорочення армії, то ми знову можемо повернутись до вихідних позицій, які ми мали там нехай у тому ж 2014 році", – говорить дослідник АТО Юрій Руденко.

Детальніше дивіться у відео програми:

Попередній матеріал
Загроза підтоплення і викиду метану: ситуація з шахтами на окупованій частині Луганщини
Наступний матеріал
Підземна акція протесту на шахті "Надія" на Львівщині
Loading...

Чому Зеленський приймав парад на День Незалежності у Сердючки – "СтопРеванш"

Садовий на виборах буде "секретним кандидатом" від "Слуги народу" – "СтопРеванш"

"Латентний сепаратизм": у Львові прибирають державну символіку з вивісок – "СтопРеванш"

Чому Садовий не чіпає українофобські організації та радянські пам'ятники – "СтопРеванш"

Нові москвофіли: скільки у Львові адептів "русского міра" – "СтопРеванш"

Захоплення заручників у Луцьку: теракт чи спроба відволікти увагу від зради Зеленського – "СтопРеванш"