Екскомандир "Айдару" Ігор Лапін
Екскомандир "Айдару" Ігор Лапін Facebook

Захоплення заручників у Луцьку: теракт чи спроба відволікти увагу від зради Зеленського – "СтопРеванш"

Читайте по-русски
Дзвінок президента Зеленського російському керманичу Володимирові Путіну обурює багатьох патріотів України – і не безпідставно

Так званий теракт в Луцьку – цинічна спроба влади переключити увагу суспільства від зради президента Зеленського, переконаний політтехнолог Віктор Уколов: "Один із бійців лежав на передовій. Його не могли витягнути. Він помирав від поранень. Знову-таки, ситуація була переключена на ситуацію в Луцьку. Як на мене, ситуація в Луцьку – це операція по каналізації уваги суспільства в інший бік".

Зеленський брав під свій особистий контроль евакуацію пораненого морського піхотинця Ярослава Журавля. І українці йому цього не пробачать, переконаний Уколов: "Для Зеленського нічого не важило життя людини, яка помирала від поранення, перебуваючи на лінії фронту".

В цьому переконаний і Сергій Журавель – батько сержанта Ярослава Журавля, який чотири доби помирав, чекаючи обіцяної допомоги. Звернувся до Зеленського:

"Де ти, гнида, був, коли моєму сину ламали пальці, вириваючи автомат. А ти пив вино чи каву. Де ти був? Чому ти не біля народу України? Кого ти слухаєш? Ви тіло України обмазали гидотою. Вовочко, прокинься. Народ вас зітре. Я проклинаю тебе і все кодло навколо".

"Я знаю стовідсотково, що люди готові були йти визволяти свого. Тобто командири підрозділів, були сформовані загони. Ніхто цього не зробив", – каже ветеран Російсько-Української війни Ігор Лапін. На його думку, не секрет, що Зеленський боїться армії, але ж – це не привід кинути свого бійця на смерть. Значить, була якась інша причина. Можливо, таємні переговори з Путіним, які вимагали тиші?

Ветеран нагадує: саме після цієї ганебної поведінки просурмили чергове історичне перемир'я. Яке не просто роззброює нашу армію – забирає навіть міномети, а ще й виколює їй очі – розвідка та безпілотники відтепер поза законом. Карати за опір ворогу будуть спеціальні комісари. На фронті їх уже назвали "загрядотрядами Зеленського", йдеться у матеріалі.

Але ніби цього було мало: припекло ще й Путіну подзвонити. Узгоджував дорожню карту капітуляції? Ігор Лапін вже заявив про злочин у ДБР: "Дзвінок Зеленського Путіну і обговорення з Путіним, президентом законом визнаної країни-агресора, зміну конституційного ладу України. В цій ситуації є чиста державна зрада, стаття 111".

Нагадаємо, 13 липня при спробі евакуації загиблого розвідника в "сірій зоні" біля Зайцевого обстріляли групу, яка мала забрати тіло. Була домовленість про режим тиші, на бійцях були білі каски. Утім, евакуаційну групу обстріляли, на полі бою залишився поранений сержант Ярослав Журавель. Президент Зеленський заявив, що бере справу "під особистий контроль". 15 липня окупанти передали тіло загиблого, якого намагалися евакуювати його побратими. А 17 липня – і тіло медика, якого вбили під час евакуації. І лише 21 липня тіло Ярослава Журавля, якого вважали пораненим, передали на підконтрольну уряду територію. Як пізніше розповів волонтер, ексрадник міністра оборони Юрій Бірюков, спецназ ЗСУ отримав особистий наказ президента Володимира Зеленського не вирушати на пошуки розстріляних евакуаційних груп на Донбасі.

Попередній матеріал
Влада Зеленського "законсервувала" реальну статистику захворювань COVID-19 – Івасюк
Наступний матеріал
Пограбування на мільйон: на Рівненщині спіймали грабіжників-зухвальців – подробиці
Loading...