Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Фото Фокус

"Зеленський щодня вбиває перспективи України, цього я йому ніколи не пробачу" – Кіпіані

Читайте по-русски
Зеленський став президентом, не маючи належної кваліфікації для цього, зауважив історик

Історик та журналіст Вахтанг Кіпіані дав оцінку роботі президента Володимира Зеленського та його команди. Своїми думками він поділився у шоу Олексія Гончаренка, яке виходить на 5 каналі, "Гончаренко рулить". 

"Зеленський кожного дня вбиває перспективи моєї країни. І цього я йому ніколи не пробачу, – заявив Кіпіані.

"Взагалі, феномен Зеленського мені до кінця незрозумілий. Він став президентом, не маючи належної кваліфікації для того, щоб виконувати цю роль, а тільки тому, що він – відома телевізійна персона. Але у такому випадку ти мусиш тягнути цей "хрест", нести відповідальність перед 40 мільйонами людей і перед історією. Якщо він цього не розумів, тоді це дивно. Інша справа, якщо це цинічний вчинок, тобто він розумів і все одно взявся за те, що точно не потягне. Моя думка така: або відповідай за свої дії, або визнай, що це не твоє та йди", – додав він.

Нагадаємо, що на "5 каналі" виходить шоу "Гончаренко рулить", у якому нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями і розпитує їх про важливі теми, а також обговорює ексклюзив щодо резонансних подій.

Як повідомляв 5.ua, Зеленський підтримав будівництво меморіалу "Бабин Яр", художнім керівником якого є російський режисер, який використав в одному зі своїх фільмів кадри експериментів над дітьми.

Попередній матеріал
Українські заробітчани в Європі та бізнес "слуги" Куницького – "Копійка до копійки"
Наступний матеріал
Проблемна перевірка: екоінспекцію з четвертої спроби пустили на Дарницьку ТЕЦ
Loading...