Володимир Зеленський
Володимир Зеленський president.gov.ua

"Літаки летять, будемо всіх "бомбити": Омелян після промови Зеленського наполягає на оприлюдненні результатів аналізів

  Читайте по-русски
  Вислів Зеленського уже викликав активні обговорення в соцмережах

  Напередодні, 29 липня, президент Володимир Зеленський відвідав київську дитячу лікарню "Охматдит", де відкривали новий корпус медзакладу. В кінці свого виступу він відповів на запитання журналістів так, що одна з його реплік викликала бурхливе обговорення серед українських користувачів соцмереж. На останню репліку президента звернув увагу, зокрема, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян. І прокоментував її на своїй сторінці у Facebook.

  Так, відповідаючи на запитання журналістки про те, чому новий корпус лікарні не відкрили раніше, Зеленський, ймовірно, спробував спародіювати попередню владу.

  "Всі дуже люблять цифри: "До Дня захисту дітей ми повинні відкрити щось грандіозне, щоби всі журналісти вийшли і аплодували, – які молодці, президент, міністерство, до цього дня вони це зробили". А там десь замажте, потім допрацюють. "До Дня Незалежності ми повинні зробити новий літак і показати всім, які ми сильні – літаки летять, будемо всіх "бомбить", – сказав Зеленський.

  На це Омелян написав: "Я би все ж наполіг на оприлюдненні результатів аналізів (йдеться про меданалізи, які Володимир Зеленський та п'ятий Президент Петро Порошенко здавали перед президентськими дебатами – Ред.)".

  Читайте також: "Відпустіть хлопця, ви ж його доб'єте": у соцмережі хвилюються за психічний стан Зеленського після його останнього відео

  В коментарях прихильники президента Зеленського стверджують, що нібито відео вирване із контексту. 

  Як повідомляв 5.UA, народний депутат з фракції "Європейська солідарність", член Опікунської ради НДСЛ "Охматдит" Вікторія Сюмар сказала, що Зеленський попіарився на відкритті "Охматдиту", на 90% збудованому Порошенком. 

  Попередній матеріал
  На Волині буревій повалив дерева та пошкодив дахи будинків
  Наступний матеріал
  "Відпустіть хлопця, ви ж його доб'єте": у соцмережі хвилюються за психічний стан Зеленського після його останнього відео
  Loading...