Мирослав Гай
Мирослав Гай 5 канал

"Я дуже здивований": Гай прокоментував призначення Абромавичуса членом наглядової ради "Укроборонпрому"

Читайте по-русски
Всі призначення, які нині відбуваються в Зеленського, – непрофесійні та нефахові

Таку думку висловив в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник голови Ради резервістів, офіцер резерву Мирослав Гай.  

Він також прокоментував призначення ексміністра економіки України Айвараса Абромавичуса членом наглядової ради "Укроборонпрому". 

"Я дуже здивований цим призначенням, тому що Абромавичус ніколи не займався воєнною сферою. Розумієте, скажімо, сектор безпеки й оборони і закупівлі в секторі безпеки й оборони – дуже специфічні. Звичайно, важливо, аби там на місці стояла людина, яка принаймні розбирається в тих речах, які їй доведеться заслуховувати. Я не певен, що він зможе скласти свою особисту думку щодо тих потреб, які в армії зараз є, тому що треба в цьому хоч трохи розбиратися. Я, наприклад, для того, щоб якісно допомагати армії волонтерською допомогою, пішов і закінчив Національний університет оборони України. І це просто щоб забезпечувати тактичні речі або якісь невеличкі проєкти, а тут зараз людина буде займатися закупівлями всієї оборонки, ну подивимося. Успіхів", – сказав Гай.

Він також прокоментував те, що сьогодні секретар РНБО Олександр Данилюк поїхав ознайомитися із ситуацією на лінії зіткнення біля Авдіївки.

Гай зауважив: "Звичайно, важливо, щоб представники нової влади, особливо ті, які зараз відповідають за сектор безпеки й оборони, якомога частіше відвідували передову, контактували з нашими військовими, які розбираються в обстановці, володіють даними розвідки і є живими учасниками подій, які в нас зараз розгортаються. Тому що вони можуть показати, перше, і обстановку на фронті, по-друге – донести ті проблеми, з якими стикаються військовослужбовці. Так що це важливо, що вони їздять, хай їздять".

Офіцер резерву також прокоментував кадрові призначення Зеленського в оборонній сфері.

"Всі призначення, які нині відбуваються в Зеленського – непрофесійні, нефахові. Це не військові люди, це люди, які не займалися питаннями безпеки, люди, які за 5 років війни себе не проявили в секторі безпеки й оборони. Абрамавичус, – мені складно щось про нього говорити. Я з ним зустрічався один раз. Була публічна зустріч, він займався економікою завжди. Це трохи інші речі. Данилюк взагалі для мене дивна фігура, тому що всі заяви, які він робив – дуже нефахові навіть щодо економіки. Я вже не кажу про воєнну обстановку. Ну, я сподіваюся, що нашій армії створена система і там є фахові військові все-таки. І вони спробують йому пояснити реальну ситуацію і будуть усе-таки нав'язувати свою фахову думку щодо подій, які зараз відбуваються, і щодо потреб армії", – сказав Гай.

Як повідомляв 5.UA, вчора, 11 червня, Зеленський звільнив 15 керівників ОДА та запропонував Пристайка на посаду чільника МЗС. 

Попередній матеріал
Команда фахівців озвучила пропозиції щодо реформи системи охорони здоров'я
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": ексклюзивне інтерв'ю з Омеляном, Варченком і Безсмертним – трансляція
Loading...