Мирослав Гай
Мирослав Гай 5 канал

"Заяви про надлишкове майно викликають жах": Гай застеріг Зеленського та його команду від некомпетентних порад військовим

Читайте по-русски
Ми зараз намагаємося отримати летальну зброю від США, та я згадую, як ми берци отримували, а нам розповідають про надлишкове майно, сказав резервіст

В ефірі "5 каналу" заступник голови Ради резервістів, офіцер резерву Мирослав Гай прокоментував перші кроки президента України Володимира Зеленського щодо ЗСУ.

"Ми маємо подивитися, як далі буде розвиватися ситуація. Єдине, що я хотів би застерегти Зеленського і нову владу, щоб вони все ж таки не влазили з некомпетентними порадами до військових. Тому що треба все ж таки орієнтуватися в темі. Бо заяви про те, що у нас в армії забагато надлишкового майна у військових і у волонтерської спільноти, яка ці роки займалася тим, що здобувала це майно, викликають жах. Ну це просто жах. Ми зараз намагаємося отримати летальну зброю від США, та я згадую, як ми берци отримували, а нам розповідають про надлишкове майно", – сказав Гай.

На запитання ведучої, чи можна зараз зрозуміти, яку політику обирає Зеленський щодо ЗСУ з огляду на ті речі, офіцер резерву сказав: "Дуже б хотілося дізнатися, кого він пропонує замість Полторака. Бо ми зараз знаходимося в дуже складному періоду. Ми зараз дуже швидко в умовах війни, в умовах щоденних обстрілів, загиблих і поранених формуємо нашу армію під стандарти НАТО. І за минулі 5 років була пророблена гіганстська робота. І це нещодавно відзначили і в США, і Пентагон навіть рекомендував Конгресові США прийняти по Україні окрему резолюцію щодо наших успіхів про перехід на стандарти НАТО. Тобто була зроблена робота. Якщо цю роботу не доробити правильно, зараз через те, що в нас нестабільна ситуація, дуже багато програм поставлені на stand by, а нового нічого поки що ми не робимо".

На запитання ведучої, чи є в нього інформація, хто може стати новим міністром оборони, Гай відповів: "Взагалі немає. Будь-які прізвища у мене викликають посмішку. Бо для того, щоб бути міністром оборони, хоч це і цивільна посада, потрібно бути обізнаним щодо стану речей в ракетно-промисловому комплексі, чим дихають наші партнери і вже бути якось долученим до програм, які зараз відбуваються. Адже в нас купа змін зараз в армії". 

Детальніше про зміни в армії та про аварію Мі-8 на Рівненщині дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, 27 травня 2019 року Зеленський вирушив у першу регіональну поїздку – побував і на передовій. 

Попередній матеріал
У СІЗО росіяни безпідставно утримують близько 100 кримських татар – адвокати
Наступний матеріал
"Взагалі ніколи не була членом жодної партії": Геращенко розповіла, чи йтиме у ВР з якоюсь політсилою
Loading...