tsn.ua

Місія МВФ завершила роботу в Україні: повернуться, коли новий уряд визначиться з пріоритетами – заява

  Читайте по-русски
  Представники місії сказали, що "мали плідні дискусії" з владою України, включно з Зеленським, щодо перегляду програми стенд-бай між Україною та МВФ

  29 травня місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Роном ван Роденом завершила візит в Україну. Про це йдеться в заяві голови місії МВФ до України Рона ван Родена, яка є в розпорядженні "Укрінформу".

  "Команда фахівців МВФ мала дуже плідні дискусії з владою України, включно з президентом Зеленським, стосовно перегляду програми стенд-бай між Україною та МВФ. Експерти МВФ дійшли висновку щодо реалістичності грошово-кредитної та податково-бюджетної політики. Місія готова повернутися до Києва для продовження дискусій після парламентських виборів, щойно новий уряд визначиться з пріоритетами своєї політики", – заявив Рон ван Роден.

  Як повідомляв 5.UA, місія перебувала в країні 21-29 травня для обговорення останніх політичних та економічних подій. Додамо, що за словами голови РНБО, екс-міністра фінансів Олександра Данилюка, нова українська влада буде активно співпрацювати з МВФ щодо підготовки нової програми.

  Нагадаємо, 18 грудня 2018 року виконавча рада МВФ затвердила нову програму кредитування stand-by для України. Загальний обсяг нової 14-місячної програми — $3,9 мільярда. Голова НБУ Яків Смолій заявляв в січні, що в 2019 році Україна очікує отримання двох траншів від МВФ в розмірі по $1,3 мільярда кожен.

  Попередній матеріал
  Посадовці Нацбанку брали хабарі під час "перевірок" банків – ДБР
  Наступний матеріал
  В уряді скоротили витрати на субсидії – що відомо
  Loading...