БлогПост
БлогПост 5 канал

Зе-командувач: що зміниться для українського війська з приходом нового гаранта – "БлогПост"

Читайте по-русски
Нині о 22:00 у програмі "БлогПост" найактуальніші теми обговорюватимуть речник InformNapalm Михайло Макарук, засновник проекту "Повернись живим" Віталій Дейнега та ветеран АТО Мирослав Гай

Сьогодні маємо такі теми:

  • Зе-командувач. Що зміниться для українського війська з приходом нового гаранта?
  • Чи можливий тандем між ним і волонтерським рухом? І якою буде їхня співпраця?

Нині о 22:00 у програмі "БлогПост" – речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук, засновник проекту "Повернись живим" Віталій Дейнега та голова благодійної організації "Фонд "Мир і Ко", ветеран АТО Мирослав Гай.

Як повідомляв 5.UA, Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Сергій Кривонос заявив, що не погодиться очолити Генштаб ЗСУ чи Міністерство оборони в разі надходження йому такої пропозиції від новообраного президента Володимира Зеленського. "Я воїн, і я погодився на пропозицію чинного Президента через те, що крім приведення в порядок підприємств українського оборонного комплексу, є ще питання розвитку територіальної оборони, військово-патріотичного виховання, якими я займаюся. Вони більш важливі, ніж просто робота в Міністерстві оборони або в Генштабі", – наголосив полковник. Кривонос додав, що так робить сильнішою не лише українську армію, а й народ.

Попередній матеріал
Гаївки, веснянки та обливання водою: як у Пирогові Обливаний понеділок за стародавніми звичаями святкували – відео
Наступний матеріал
У РФ перекинувся автобус із українцями – відомо про 15 потерпілих (оновлено)
Loading...