5 канал

Думаю, що результат виборів буде дуже неочікуваним для нас всіх – Мирослав Гай

Читайте російською
В опитуванні люди впевнені, що виграє Зеленський, але не всі з тих, хто сказав, що виграє Зеленський, хотіли б, щоб він виграв

Про таке в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" розповів заступник голови ради резервістів, офіцер резерву Мирослав Гай.

"Мені зараз дуже багато пише незаангажованих людей, просто сторонніх людей з різних сфер. Від бізнесу до ветеранів миротворчих операцій, "афганці", які вже дідусі. Вони пишуть: що ми можемо зробити? Я кажу: від дверей до дверей, інформування населення, роз'яснення, бо вони всі розуміють ступінь проблеми кожен на своєму рівні. Вони розуміють, що насувається біда. І хтось знімає ролики, хтось розносить якісь листівки. Тобто люди активізувалися, це якась така громадянська активність, яка була на Майдані. Самоорганізація суспільства. Я не знаю, що там у штабах відбувається у Петра Олексійовича, але тут видно самоорганізацію", – сказав Гай.

Він також продовжив: "І я розмовляю з людьми, то люди, які раніше не цікавилися політикою, зараз кидають все і кажуть: "Ми підемо на вибори". Велетенська кількість навіть переселенців зараз реєструються на виборчих дільницях. Тобто, я думаю, що результат виборів буде дуже неочікуваний для нас всіх. Тому що зараз ми дивимося на сподівання людей, і в них питання: як ви гадаєте, виграє Зеленський чи Порошенко? І люди впевнені, що виграє Зеленський. Але ви маєте зрозуміти, що не всі з тих, хто сказав, що виграє Зеленський, хотіли б, щоб він виграв. Я думаю, що це буде неочікувана явка по всій країні". 

Як повідомляв 5.UA, Мирослав Гай також спрогнозував, як голосуватимуть військові у другому турі. 

Попередній матеріал
Телеканал "1+1" подав до суду на Президента і "Новое Время"
Наступний матеріал
Вибори-2019: блогер показав, як ЗМІ маніпулюють цифрами соцопитування – інфографіка