Петро Порошенко
Петро Порошенко скріншот

Телеканал "1+1" подав до суду на Президента і "Новое Время"

Читайте по-русски
Группа "1+1" хоче вибачень та компенсації в 1 млн грн

Телеканал "1+1" подав судовий позов до Президента України Петра Порошенка та видавництва "Медіа-ДК", якому належить журнал "Новое Время" і відповідний радіо- та інтернет-ресурс.

"1+1" вимагає визнати недостовірними заяви, які Президент поширював на своїй сторінці у Facebook та озвучував публічно. Водночас, "Новое Время" – звинувачують у ретрансляції цих заяв. Йдеться про вислови Петра Порошенка щодо діяльності мовника, власником якого є олігарх Ігор Коломойський.

Зокрема, "1+1" хоче вибачень та компенсації в 1 млн грн – саме через закиди Президента щодо політики телеканалу, який поширює російські фейкові новини та займається інформаційної війною.

Зауважимо, що до цього гендиректор "1+1" Олександр Ткаченко обіцяв позиватися до Президента – після його незапланованої появи в ефірі програми "Право на владу". Цей візит чільник каналу оцінив як втручання в роботу.

Нагадаємо, що раніше, у березні – позов до суду щодо "1+1" подав сам Президент. Причина – інформація, яка з'являлася в ефірі мовника. Порошенко наголосив, що судиться не з журналістами, а з каналом та його власником. Відбулося це через кілька днів після появи в ефірі програми "Українські сенсації", де в найгірших кремлівських традиціях розповідали про нібито покриття Президентом низки оборудок і навіть причетність до смерті його старшого брата понад 20 років тому.

Попередній матеріал
Скоординували медиків із волонтерами: армійці завітали з подарунками до інтернату в "червоній зоні"
Наступний матеріал
Думаю, що результат виборів буде дуже неочікуваним для нас всіх – Мирослав Гай