Урни для бюлетнів
Урни для бюлетнів Нацполіція

Вибори Президента України: на Донеччині зафіксували фальсифікацію голосів

Читайте по-русски
Різниця на користь одного з кандидатів збільшена в 9 разів

За фактом фальсифікації даних під час оброблення бюлетенів на одній з дільниць поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження. Про таке на своєму сайті повідомила прес-служба Нацполіції.

Члени територіальної виборчої комісії звернулися до Мангушського відділення поліції із письмовою заявою про порушення виборчого процесу під час підрахунку голосів.

У заяві йдеться, що передані до Центральної виборчої комісії дані про розподіл голосів між кандидатами в президенти України не сходяться з інформацією, викладеною на офіційному сайті ЦВК, а саме, різниця на користь одного з кандидатів збільшена в 9 разів.

"Вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ст.158 "Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів" Кримінального кодексу України. Поліцейським належить встановити, на якому етапі з’явилися розбіжності, та які особи причетні до ймовірної фальсифікації", – йдеться в тексті повідомлення.

Попередній матеріал
Євросоюз погодився відтермінувати Brexit на тривалий час – ЗМІ
Наступний матеріал
Масштабна пожежа в Зоні відчуження: до гасіння залучили літак і гелікоптер
Loading...

Стало відомо, хто з кандидатів у президенти став "чемпіоном" з витрат на один голос виборця

У ЦВК пояснили, коли можна буде змінити місце голосування до ІІ туру виборів

У Берліні заявили, що Україна потребує досвідчених управлінців

"Доведеться змиритися": голова наглядової ради Національного екзит-полу відповів на закиди Тимошенко щодо фальшування опитування

Показова картинка: де й за кого голосував Київ

Запит суспільства є: громадяни вимагають дебатів кандидатів – з'явилися петиції