Голосування
Голосування 5 канал

У ЦВК пояснили, коли можна буде змінити місце голосування до ІІ туру виборів

Читайте по-русски
До ЦВК вже надійшло вісім протоколів з окружних виборчих комісій, загалом же ОВК налічується 199

Протоколи з мокрими печатками продовжують надходити до Центральної виборчої комісії. Від понеділка, 1 квітня, їх почали звозити з усіх регіонів України.

До ЦВК вже надійшло вісім протоколів з окружних виборчих комісій, загалом же ОВК налічується 199. Як зазначають у Центрвиборчкомі, тільки-но опрацюють усі 100% протоколів із мокрими печатками, – лише тоді можна буде для змінити місце реєстрації для наступного туру волевиявлення. І наголошують – перед другим туром часу для зміни місця голосування буде менше. А тому закликають українців не баритися.

"По факту ЦВК може це зробити після остаточного оголошення результатів. І ми сподіваємося, що через декілька днів це відбудеться. Закликаємо всіх йти в перший день. Бо до цього в нас було три місяці, щоб змінювати місце голосування. А все одно 100 тис. людей прийшли в останній день. Тому просимо громадян, будемо працювати й у вихідні, відділи ведення. Треба відповідально до цього поставитися. І перевірити себе у списках виборців, бо може, хтось себе не знайшов. Це можна зробити до другого вибору", – зазначила член ЦВК Наталя Бернацька.

Попередній матеріал
"Доведеться змиритися": голова наглядової ради Національного екзит-полу відповів на закиди Тимошенко щодо фальшування опитування
Наступний матеріал
На Закарпатті місцеві мешканці перешкоджають облаштовувати кордон – ДПСУ
Loading...