ПАРЄ
ПАРЄ Facebook / Борислав Береза

Верховна Рада підтримала повернення України в ПАРЄ

  Читайте по-русски
  Тепер українські делегати братимуть участь у січневій сесії у Страсбурзі

  Українська делегація повертається до Парламентської асамблеї Ради Європи. Відповідну постанову в четвер, 16 січня, ухвалила Верховна Рада.

  Як передає "5 канал", за це рішення проголосували 347 народних депутатів. Тепер українські делегати братимуть участь у січневій сесії ПАРЄ у Страсбурзі.

  Раніше постанову схвалив Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики. Кажуть, що нова команда має іншу стратегію та "конструктивну програму дій" на зимову сесію ПАРЄ.

  Голова профільного підкомітету Єлизавета Ясько наголосила, що українська делегація повинна їхати до Страсбурга – аби боротися там за Україну та європейські цінності для самої Ради Європи.

  Нагадаємо, у квітні 2014 року Парламентська асамблея Ради Європи призупинила право голосу Росії та виключила її зі складу через анексію Криму та агресію на сході України. Однак у червні 2019 року російську делегацію повернули. Це спричинило демарш низки країн-учасниць.

  Зокрема, брати участь у засіданні відмовилися представники України, Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії та Грузії. Новостворена українська делегація відмовилася брати участь у засіданні ПАРЄ минулого року.

  Попередній матеріал
  Голова Мінрегіону Альона Бабак піде у відставку – нардепи
  Наступний матеріал
  "Єдиний спосіб покарати винних у збитті літака МАУ – це ретельне розслідування за участю міжнародних експертів" – заява
  Loading...