ПАРЄ
ПАРЄ politeka.net

Українська делегація не братиме участі в сесії ПАРЄ – тепер уже офіційно

  Читайте по-русски
  Замість участі в сесії нардепи готуватимуться до наступного засідання Парламентської асамблеї

  Українська делегація не братиме участі в найближчому засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи. Таку інформацію на сторінці у Facebook оприлюднив керівник Комітету з питань зовнішньої політики Верховної Ради Богдан Яременко.

  "Не маючи іншої нагоди реагування на порушення цією організацією власних принципів, і зіштовхнувшись з достатньо відвертим ігнорування її інтересів, Україна наразі утримається від відрядження своєї делегації на найближчу сесію ПАРЄ", – написав Яременко.

  Замість участі в сесії українська делегація готуватиметься до наступного засідання ПАРЄ. Також проводитиме консультації з іноземними дипломатами щодо відновлення довіри до організації після того, як до її складу повернули Російську Федерацію.

  ОНОВЛЕННЯ. Сьогодні, 23 вересня 2019 року, цю інформацію підтвердили вже остаточно. Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи офіційно відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ через повернення Росії. Про це повідомила голова української делегації Єлизавета Ясько.

  "Ми схвалили рішення не подавати повноваження нової української делегації на затвердження під час осінньої частини сесії ПА РЄ з 30 вересня до 4 жовтня 2019 року. Зазначене буде способом реагування України на повернення Російської Федерації до сесійної зали ПАРЄ без виконання вимог резолюцій Асамблеї, схвалених у відповідь на російську агресію проти України", – заявила вона у Facebook.

  Нагадаємо, 26 червня асамблея остаточно затвердила резолюцію про повернення делегації Росії до свого складу. Це спричинило масовий демарш серед країн-учасниць. Відразу після ухвалення відповідного рішення брати участь у засіданні відмовилися представники України, Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії та Грузії. Пізніше до демаршу приєдналися також делегації Швеції та Великої Британії.

  Попередній матеріал
  Найстаріша у світі турагенція припинила існування – причини
  Наступний матеріал
  Найближчі – в Австрії та Китаї: в Україні відкрили завод з перероблення плазми крові
  Loading...