Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв eurosolidarity.org

У період пандемії коронавірусу чинна влада демонструє "авторитарний ідіотизм" – Ар'єв

  Читайте по-русски
  Зазначив, що суспільству залишається масове обурення в соцмережах непродуманими заходами і диктаторськими замашками

  "Авторитарний ідіотизм" – найгірше, що могло статися з Україною в період епідемії коронавірусу.

  Про це написав народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Володимир Ар’єв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "Закрити, заборонити, штрафувати! Цей совок глибоко сидить в головах влади, незалежно від її прогресивності та новизни. Ще й посилаються на західні стандарти. Але, на відміну від цивілізованих країн, у нас з легкістю минають етап створення умов.

  Штраф – крайня стадія. Там спочатку роблять все можливе, щоб людина його уникла. Не можна користуватися спортивними і дитячими майданчиками? Огородити їх поліцейськими стрічками. Так само можна "запечатати" лавки в парках, щоб там не сиділи і штрафувати не за прогулянки, які зміцнюють іммунітет, а за пікніки і здерти стрічки. Штраф за вихід без маски? А де її взяти? Написи на аптеках "Вхід без маски заборонено" і "Масок нєт" стали прикладом безвиході", – написав Ар’єв.

  Також додав: "Але при цьому в Києві вирішили, що стрічки дорого, а маски клопотно, та ухвалили… поставити камери вимірювання температури і роспізнавання облич. Ага, особливо тих, що в масках! А думки про заборону пересування на власному транспорті – це вже не тільки глупство, а й майбутня кримінальна справа за узурпацію влади і порушення 33-ї статті Конституції. Це дратує чимдалі більше. Ще трохи і люди розлютяться настільки, що ломбарди, куди влада після заборони на роботу пропонує людям нести з дому останні цінності, доведеться знову закривати і ставити посилену охорону", – додав він.

  Ар’єв зазначив, що "авторитарний ідіотизм" – найгірше, що могло статися в країні під час епідемії.  

  "Авторитарний ідіотизм – найгірше, що могло статися з країною в такий момент. І єдине, що суспільству наразі залишається, це масове обурення в соцмережах непродуманими заходами і диктаторськими замашками. А якщо не почують і не зрозуміють, доведеться вийти з віртуала – бо такими темпами вони феодалізм повернуть. По дурості", – наголосив депутат.

  Як повідомляв 5.UA, 5 тисяч нових продуктових наборів для людей, які змушені дотримуватися найсуворішої самоізоляції – літніх громадян, людей з інвалідністю, а також родин загиблих на фронті та ветеранів АТО/ООС – сьогодні зібрали волонтери у Відкритому офісі "Європейської солідарності".

  Попередній матеріал
  Модернізований танк Т-72 випробовують на Чернігівщині – фото
  Наступний матеріал
  Геращенко: "ЄС" засуджує зловживання владою під виглядом боротьби з епідемією
  Loading...

  Уряд Зеленського провалив роботу з протидії поширення коронавірусу – Герасимов

  Українці не можуть бути заскочені зненацька рішеннями про карантин – нардеп від "ЄС" про безсистемність у діях влади

  Епідемія коронавірусу: "ЄС" змусила уряд підтримати позачергове засідання ВР та пояснити ситуацію