"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

Депутати "ЄС" міськради Львова вимагають від СБУ негайно розслідувати, хто продав в Іспанію захисні маски

Читайте по-русски
За словами депутата, сьогодні кожен ставить собі запитання: невже припустимо заробляти на здоров'ї

Депутати фракції "Європейська Солідарність" у Львівській міській раді вимагають від голови СБУ Баканова негайно розслідувати, хто саме продав захисні маски до Іспанії в той час, коли українцям самим вони були життєво необхідні.

Про це написав голова фракції "Європейська Солідарність" в Львівській міськраді Петро Адамик на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Як би ви поставились до людини, яка під час пожежі продала ваші вогнегасники сусідам, бачачи, що вже й ваш будинок палає? Ви назвали б таку людину обдарованим бізнесменом чи злочинцем? Про що я? Про медичні маски: Не можете знайти маску в аптеці? Нарешті стало зрозуміло чому. Вони за кордоном!" – написав Адамик.

Він нагадав, що  на початку епідемії коронавірусу, у час, коли в Нові Санжари евакуювали українців з Уханю, Україна продала маски в Іспанію.

Документ від "ЄС" до Баканова
Документ від "ЄС" до Баканова5 канал

"В той же час ми з жахом спостерігали за блискавичним поширенням вірусу в Китаї, ми бачили сотні та тисячі жертв епідемії. Ми розуміли, що рано чи пізно і Україна безпосередньо стикнеться з потребою захищати своїх громадян. І в той самий час хтось – (я переконаний, що суспільство мусить знати прізвища цих "ділків") вирішив нажитись на спільній біді", – додав він.

За словами депутата, сьогодні кожен ставить собі запитання: невже припустимо заробляти на здоров'ї.

Адамик зауважив, що мають нести кримінальну відповідальність як горе-бізнесмени, так і чиновники, які дозволили вивезення життєво необхідних засобів захисту напередодні епідемії і  поставили під загрозу життя сотень тисяч своїх співгромадян.

Як повідомляв 5.UA, в ефірі іспанського телеканалу RTVE, в сюжеті про нестачу захисних матеріалів, показали розвантаження респіраторів виробництва української компанії.

Попередній матеріал
Армія долучається до забезпечення громадської безпеки під час карантину
Наступний матеріал
"Не ті, які потрібні": з Китаю до України прямують не ефективні тести – Закревська
Loading...

"ЄС" створила сайт, де небайдужі можуть допомогти пенсіонерам і самотнім купити й доставити їжу та ліки

Уряд Зеленського провалив роботу з протидії поширення коронавірусу – Герасимов

Українці не можуть бути заскочені зненацька рішеннями про карантин – нардеп від "ЄС" про безсистемність у діях влади