Олег Синютка в ефірі програми "ІнфоДень"
Олег Синютка в ефірі програми "ІнфоДень" 5 канал

Українці не можуть бути заскочені зненацька рішеннями про карантин – нардеп від "ЄС" про безсистемність у діях влади

Читайте по-русски
"Європейська солідарність" на місцевому і загальнодержавному рівні моніторитиме дії влади, каже Синютка

Зараз варто підтримувати заходи безпеки, які застосовують у країнах Європи та Україні для боротьби з пандемією коронавірусу, вважає нардеп від "Європейської солідарності" Олег Синютка. Про це він заявив у відеозверненні на YouTube.

"Однак ми бачимо відсутність системності в цій роботі як у столиці, так і в регіонах. Переконаний, що лише при виконанні чітких послідовних кроків ми зможемо забезпечити безпеку українців. Завдання опозиції – дбати про людей, а отже, вказувати владі на проблеми в її діях та рекомендувати правильні кроки", – зазначив він.

"Ми чули від міністра охорони здоров’я пропозиції закрити торговельні центри й обмежити пересування Україною. Уряд у таких ситуаціях не може рекомендувати, а повинен зобов'язувати до реальних дій органи місцевого самоврядування", — каже Синютка.

На його думку, українці не можуть бути заскочені зненацька такими рішеннями. Людям потрібно пояснити, як жити в нових умовах і дати час на підготовку.

"Здоров'я українців – це головне. Але ще одне важливе завдання для нас – порятунок економіки. Щоби зберегти робочі місця, гарантувати виплати зарплатні як у державних, так і приватних установах. Щоб компенсувати збитки підприємцям. Системність, безпека й економіка – першочергові питання. Спочатку робота, а потім піар", – сказав Олег Синютка.

"Європейська солідарність" як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні особливо ретельно моніторитиме дії влади та допомагатиме українцям захистити себе", – переконує він.

Нагадаємо, заборонити залізничне та автобусне сполучення всередині країни та призупинити роботу метрополітену пропонує Володимир Зеленський. Відповідне питання має розглянути сьогодні, 16 березня, Кабінет Міністрів під час позачергового засідання.

Попередній матеріал
Президент закликав МОЗ тимчасово заборонити планові операції
Наступний матеріал
За українцями, які через закриття кордонів залишилися в Норвегії, відправлять спецрейс
Loading...