Платформа "Солідарність"
Платформа "Солідарність" eurosolidarity.org

Волонтерська платформа "Солідарність" набирає обертів: понад 2 тис. благодійників зібрали 5 тис. продуктових наборів

Читайте по-русски
Петро та Марина Порошенко доєдналися до активістів усією родиною

5 тисяч нових продуктових наборів для людей, які змушені дотримуватися найсуворішої самоізоляції – літніх громадян, людей з інвалідністю, а також родин загиблих на фронті та ветеранів АТО/ООС сьогодні зібрали волонтери у Відкритому офісі "Європейської Солідарності".

Активістка ГО "Справа Громад" Марія Мадзігон веде регулярні стрім-трансляції з офісу, який останні два тижні більше схожий на великий, добре організований логістичний центр. 

У суботу тут знову працює живий конвеєр, де за захисними масками можна впізнати народних депутатів, відомих волонтерів та активістів, які ще з 14 року почали допомагати армії, а тепер долучаються до порятунку своїх співгромадян. 

Платформа "Солідарність"
Платформа "Солідарність"eurosolidarity.org

"У ситуаціях, коли відбувається щось важке і незрозуміле, найкращий вихід – це взятися за важку фізичну роботу. Це прекрасна можливість для психологічного перезавантаження, тим паче в оточенні однодумців, тим паче розуміючи, що ми реально допомагаємо людям, які цього потребують. Це прекрасне і дуже корисне проведення часу. Тут як на Майдані", – ділиться своїми відчуттями народний депутат Володимир В'ятрович. 

"У нас тут робоча атмосфера, працюємо без перерв. Це нагадує 2014 рік, бо така велика кількість людей так швидко і так багато часу приділяла допомозі армії. Зараз ми так само приділяємо цю увагу, і свою роботу, і свій час для того, щоб допомогти тим людям, які найбільш вразливі. Це літні люди, люди з інвалідністю, люди, які не можуть, на жаль, вийти і купити собі продукти. Деякі з них не мають грошей для цього. Тому ми зараз і робимо це", – говорить ветеран АТО Олександр Погребиський. 

Волонтерка, відома блогерка Таня Адамс, яка теж долучилась до цього благодійного конвеєра, каже, що відчуває своєрідне дежа в’ю із 2015 роком.

Платформа "Солідарність"
Платформа "Солідарність"eurosolidarity.org

"Так, це схоже на 15-й рік. Багато людей, які мають ті самі прагнення, ті самі сподівання, які працюють безкоштовно", – говорить блогерка. 

Петро та Марина Порошенко доєдналися до активістів усією родиною – разом із дітьми. 

"Ми всі тут зібралися для надзвичайно важливої справи – продемонструвати, що українці піклуються про тих, кому зараз потрібна допомога, людей похилого віку, які в умовах ізоляції залишилися сам на сам. Ми закликаємо дотримуватися ізоляції і карантину, але ми не залишимо вас сам на сам із проблемою. І продукти харчування, і ліки, і все, що вам необхідно, волонтери, які не залишаються байдужими, прийдуть до дому до тих, хто цього потребує", – наголошує лідер "Європейської Солідарності". 

Платформа "Солідарність"
Платформа "Солідарність"eurosolidarity.org

У Відкритий офіс також доставили першу партію захисних костюмів для лікарів, які були закуплені в Китаї і оперативно надійдуть у лікарні в різних регіонах країни. Загалом у Порошенка замовили 100 тисяч таких костюмів. 10 тисяч –  вже в Україні. Як показала Марія Мадзігон на експериментальному зразку, це костюми високого ступеня захисту, зі спеціальної тканини, яка дозволяє лікарям нормально почуватися в них протягом усієї зміни.  

Як повідомляв 5.UA, економічна криза в Україні, каталізатором якої стала епідемія коронавірусу, призведе до стрімкого зростання безробіття. У більшості українців немає фінансового запасу міцності навіть на найближчий місяць. 

 

Попередній матеріал
В Україні зафіксовано 1225 випадків COVID-19
Наступний матеріал
"7 млн власників паїв зможуть по-справжньому користуватись своєю землею" – Порошенко
Loading...

Влада сфальшувала закон про боротьбу з коронавірусом – депутати "ЄС" вимагають розслідування

На Черкащині активісти "Європейської солідарності" передали продукти й антисептики людям, які їх потребують

За І квартал 2020 року держбюджет може недоотримати 60 млрд грн – нардеп

"Усі жорсткі вимоги були враховані": Артур Герасимов пояснив, чому "ЄС" підтримала закон про ринок землі

Голосування за закон про землю і про банки показало, хто за європейську Україну, а хто за олігархічну – Княжицький

Брифінг Петра Порошенка після зустрічі керівництва парламенту з лідерами фракцій та груп – завершено