Олег Синютка в ефірі програми "ІнфоДень"
Олег Синютка в ефірі програми "ІнфоДень" 5 канал

За І квартал 2020 року держбюджет може недоотримати 60 млрд грн – нардеп

  Читайте по-русски
  Співпраця з МВФ є однією з базових речей, які допоможуть урятувати економіку, наголосив Синютка

  І квартал 2020 року для держбюджету України може закінчитися з недостачею 60 млрд гривень. Про це повідомив нардеп із фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка, інформує пресслужба "ЄС". Він наголосив, що "Євросолідарність" має чіткий план щодо порятунку економіки та посилення заходів протидії епідемії коронавірусу.

  "Ми прекрасно розуміємо, що сьогоднішня влада довела економіку до кризи, якщо не говорити – до катастрофи. І це почалося не цього тижня, не минулого тижня, а вже протягом останніх пів року. Знижений ріст промислового виробництва, падіння валового внутрішнього продукту", – сказав Синютка.

  "Я думаю, що ми точніші цифри вже побачимо завтра-післязавтра, але, напевно, І квартал сьогоднішня влада закінчить з результатом мінус 60 мільярдів гривень недонадходжень до державного бюджету. І це є катастрофа", – наголосив депутат.

  І додав: "Влада недолуга, це зрозуміло, але держава і люди, які живуть в державі, точно нічим не завинили. І треба рятувати економіку, соціально підтримувати людей і рятувати державу".

  "Тим більше, що і до коронавірусу, який не прийшов зненацька, протягом трьох місяців влада так і не змогла підготуватись, щоб забезпечити маски, забезпечити одягом лікарів, технічно оснастити наші лікарні. Єдине, що зуміли представники влади, так це розпродувати наші запаси і тепер українські маски знаходять в Іспанії", – наголосив він.

  "В цій ситуації "Європейська солідарність" чітко запропонувала ті речі, які порятують нашу державу. І співпраця з МВФ справді є однією з таких базових речей, тому що нам потрібні довготермінові дешеві ресурси, а також ми маємо дати сигнал міжнародним фінансовим установам, що ми працюємо", – сказав він.

  Синютка переконаний, що закони, прийняті в парламенті, зможуть поліпшити ситуацію. Це стосується і проголосованого закону про ринок землі, де була врахована позиція "Європейської солідарності", і заборона на продаж землі державної та комунальної власності, продаж землі іноземцям та майбутнє створення цивілізованого держкадастру земель і земельного банку.

  Попередній матеріал
  "Марш на Крим" переноситься через коронавірус – Чубаров
  Наступний матеріал
  За добу в Києві на коронавірус захворіли 25 осіб, серед них і немовля
  Loading...