Микола Княжицький
Микола Княжицький eurosolidarity.org

Голосування за закон про землю і про банки показало, хто за європейську Україну, а хто за олігархічну – Княжицький

Читайте по-русски
Політик також підкреслив, що закон про ринок землі фракція "ЄС" підтримала тільки після урахування її принципових зауважень

Голосування за закон про банки і закон про землю чітко проводить водорозділ між тими, хто за європейську Україну і тими, хто за олігархічну або проросійську. Про це народний депутат від "Європейської солідарності" Микола Княжицький написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

"У нас фінансова криза з двох причин: нефахове управління влади Зеленського і пандемія. Друге наклалося на перше. Бюджет порожній. Отже, ми або входимо в дестабілізацію, програємо війну, дерибанимо країну між олігархами, або беремо кошти у МВФ. МВФ – єдине джерело на сьогодні. І структура, яка спрямовує Україну до європейської ринкової економіки з верховенством права. МВФ вимагав закону про ринок землі за європейською моделлю і унеможливлення розкрадання держави під виглядом повернення банків через корумповану судову систему", – зазначив політик.

Княжицький додав: "У Зеленського був вибір: або стати останнім президентом, дати країну на розграбування олігархам, які привели його до влади, або відчути власну відповідальність за Україну. Він, Слава Богу, вибрав друге".

Депутат наголосив, що Петро Порошенко і "Європейська солідарність" завжди були за європейський вибір, європейські моделі розвитку. 

"Тому ми і проголосували за банківський закон", – додав він.

Політик також підкреслив, що закон про ринок землі фракція "ЄС" підтримала тільки після урахування її принципових зауважень.

"МВФ ніколи не казав, якого саме закону він хоче. "ЄС" хотіла закону про ринок за європейською моделлю. Олігархи хотіли розікрасти для спекуляцій державні землі. Відповідальні колеги зі "Слуг народу" прислухались до аргументів "Європейської солідарності". Наші умови було прийнято", – зазначив Княжицький.

Зміни в закону про землю від "ЄС"
Зміни в закону про землю від "ЄС"Facebook / Микола Княжицький

 

Попередній матеріал
Є сумніви в здатності президента виконувати свої посадові обов'язки – Арестович
Наступний матеріал
У Верховній Раді заблокували підписання закону про ринок землі
Loading...

Падіння української економіки почалося ще до епідемії і потребує термінової підтримки МВФ – Павленко

"Зривали акцію з матерями загиблих": кандидат від "ЄС" Пташник про брудні технології під час виборів

Епіцентр коронавірусу на Тернопільщині: "Фонд Порошенка" придбав обладнання для Монастириської лікарні

Без преси, час і місце – приховують: що відомо про позачергове засідання Ради

Порошенко виступив з ініціативою створити гуманітарний коридор для доставок меддопомоги – Геращенко

"ЄС" закликає ухвалити "антиколомойський закон" і цим розблокувати співпрацю з МВФ