5 канал

"Зривали акцію з матерями загиблих": кандидат від "ЄС" Пташник про брудні технології під час виборів

Читайте по-русски
"Нас не допускали ні на які зустрічі; більше того, нам їх зривали", – розповіла вона про події в окрузі на Харківщині

Кандидат від "Євросолідарності" Вікторія Пташник розповіла про брудні технології, з якими довелося зіткнутися під час виборів на Харківщині, в одномандатному окрузі № 179 (ідеться про проміжні вибори до Ради, які відбулися 15 березня). Про перепони та використання адмінресурсу – у новому шоу "Гончаренко рулить" на "5 каналі".

"Адмінресурс був дуже задіяний, нас не допускали ні на які зустрічі. Більше того, нам їх зривали... Навіть коли ми висаджували саджанці навколо меморіалу пам'яті на честь кожного загиблого хлопця з їхніми матерями і поставили таблички з їхніми прізвищами. Це не була політична акція, але навіть туди нам надіслали (кажуть, що від пана Райніна) політичних тітушок, які намагались її зірвати", – заявила Пташник.

"І те було бридко по відношенню до матерів загиблих… Бо мами казали "От, рости мій синочок, тепер у мене буде місце, куди я буду повертатися і з тобою проводити час". Це низько, зривати такі акції", – додала вона.

Нардеп Олексій Гончаренко за кермом машини спілкується зі своїми гостями – представниками українського політичного істеблішменту – він розпитує їх про особисте життя і кар'єру, співає, а також ділиться власними історіями.

 

Попередній матеріал
У МОЗ повідомили, що деяким продуктовим ринкам дозволять працювати
Наступний матеріал
Фільм "Мої думки тихі" тепер доступний онлайн – автори закликають не покидати домівок
Loading...