Ігор Головань
Ігор Головань eurosolidarity.org

"У ДБР кожен виклик Порошенка на допит перетворюють на провокаційне шоу" – Головань

  Читайте по-русски
  "Справа українських моряків" стала першим кримінальним провадженням, яке ініціював соратник Януковича Андрій Портнов

  У "Справі українських моряків", яку ініціював Портнов, українське ДБР йде у фарватері російського ФСБ – заявляє прес-служба "Європейської Солідарності".

  У зв’язку із важливою закордонною поїздкою п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко не зможе прибути 31 січня на допит до ДБР. Про це слідчих Державного бюро розслідувань офіційно поінформував адвокат Порошенка Ігор Головань.

  "П’ятий Президент України Петро Порошенко до пізнього вечора 03 лютого 2020 року перебуває у відрядженні за межами України і не може прибути за викликом з поважної причини", – йдеться у повідомленні адвоката.

  Сам Петро Порошенко 24 січня, перебуваючи в ДБР, заявив про свою готовність у той же день дати свідчення за всіма сфабрикованими цією структурою справами і попереджав про заплановану відсутність в країні 31 січня.

  На 31 січня призначений допит Порошенка як свідка у "справі українських моряків". Йдеться про перехід українських кораблів "Бердянськ", "Нікополь" та "Яни Капу" в листопаді 2018 року з Одеси до Маріуполя, під час якого в Керченській протоці російські кораблі обстріляли і захопили українські судна, здійснивши акт збройної агресії в територіальних водах України.

  "Справа українських моряків" стала першим кримінальним провадженням, яке ініціював соратник Януковича Андрій Портнов після повернення в Україну навесні 2019 року.

  Ця справа за своєю суттю продовжує лінію Кремля і майже ідентична справі ФСБ, за якою відбувалося незаконне судилище українських моряків.

  Як відомо, днями ФСБ призупинила цю справу, але очевидно через брак комунікації сигнал з Росії "не дійшов" до ДБР.

  Петро Порошенко дасть свідчення у "справі українських моряків" після повернення, тому що вважає своїм обов'язком захистити честь і гідність героїчних воїнів, які сумлінно виконали військовий наказ і мужньо поводилися в російському полоні.

  Нагадуємо, що позицію України в Керченському інциденті повністю підтримав Міжнародний трибунал ООН з морського права в Гамбурзі, який 25 травня 2019 року ухвалив, що Росія має звільнити наших моряків і повернути судна.

  Однак українське ДБР вочевидь керується російським тлумаченням цієї справи. Що не дивно для "правоохоронної" структури, яка не тільки порушує кримінальні провадження за вказівками соратника Януковича, а й працевлаштовує на керівну посаду першого заступника ДБР адвоката Януковича.

  "Вкорінене під дахом ДБР угруповання вже не криючись намагається створити перешкоди діяльності державного діяча Петра Порошенка, перетворюючи кожен виклик на допит – на провокаційне шоу. І за це доведеться відповідати", – написав адвокат Порошенка Ігорь Головань у своєму блозі.

  Як повідомляв 5.UA, на опублікованих у Telegram-каналі "Трубу прорвало" аудіозаписах – справді голос колишнього директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Таким є висновок канадського експерта, повідомив під час прес-конференції адвокат Петра Порошенка Ігор Головань.

  Попередній матеріал
  Україна призупиняє пряме авіасполучення з Китаєм
  Наступний матеріал
  "Не повірили": українці відповіли, що думають про таємну поїздку Зеленського в Оман – опитування
  Loading...

  План політичних переслідувань Порошенка продовжують втілювати у життя – адвокат вказав на порушення ДБР закону

  ДБР потрібні не покази Порошенка, а регулярні провокації – адвокат

  Порошенка допитали слідчі ДБР: що він розповів на брифінгу