Зеленський в Омані
Зеленський в Омані 5 канал

"Не повірили": українці відповіли, що думають про таємну поїздку Зеленського в Оман – опитування

  Читайте по-русски
  Опитані, зокрема, не виключають, що в Омані Зеленський зустрічався з російським керівництвом

  Лише 12% українців повірили, що гучний візит президента України Зеленського в Оман був робочим, 31% суспільства переконаний – глава держави їздив на сімейний відпочинок. Про це свідчать підсумки опитування Центру Разумкова, повідомляє "Обозреватель".

  Згідно з даними того ж дослідження, ще 10% опитаних не виключають, що в Омані Зеленський зустрічався з російським керівництвом, а 6% – що це було прикриття офшорних операцій. 41% респондентів взагалі зазначили, що нічого не знають про цю поїздку, або вагалися з відповіддю.

  Що стосується ставлення суспільства до візиту Зеленського в Оман, то воно теж контрастне. Так, 31% опитаних вважають, що президент вчинив правильно, бо може відпочивати, де захоче. 26% переконані, що на Різдво глава держави мав бути в Україні. 25% населення взагалі не цікавиться, де відпочиває президент.

  Говорячи про достовірність версій поїздки Зеленського, 30% опитаних сумніваються, що там він таємно зустрічався з представниками президента РФ Путіна і з лідером ОПЗЖ Медведчуком.

  Результати опитування також свідчать: 15,5% українців вважають, що вся інформація про переговори, які відбулися, має бути оприлюднена, 12% – що президент не повинен вести таємних переговорів із представниками Путіна, а ще 11% – що лідер відповідає за зовнішню політику держави і має право вести переговори з ким захоче.

  Дослідження тривало 17-21 січня 2020 року, було опитано 2 тисячі респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком тимчасово окупованих територій Криму і  Донецької та Луганської областей. Вибірка представляла доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Її теоретична похибка не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

  Нагадаємо, раніше голова МЗС України Вадим Пристайко не зміг пояснити, якою була програма візиту президента Зеленського до Оману, який прес-служба глави держави називала офіційним.

  Попередній матеріал
  "У ДБР кожен виклик Порошенка на допит перетворюють на провокаційне шоу" – Головань
  Наступний матеріал
  Зеленський підписав указ про тимчасовий безвіз для громадян Британії
  Loading...