Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко www.youtube.com

Нардеп Гончаренко звернувся до НАЗК щодо відпочинку Зеленського в Омані

  Читайте по-русски
  За законом, президент мав у 10-денний термін внести зміни до своєї декларації

  Нардеп від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції щодо порушення президентом Володимиром Зеленським вимог законодавства після таємного відпочинку в Омані. Про це повідомляє пресслужба "ЄС".

  "Під час перебування в Омані президент України Зеленський проживав разом із дружиною та дітьми у п'ятизірковому готелі Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Лише вартість проживання в президентському люксі цього готелю, де начебто було зафіксоване його проживання, становить близько 100-135 тис. грн на добу. А взагалі ця поїздка до Оману коштувала президенту України не менше 2,5 млн грн, – причому до цієї суми не входить вартість перельоту президента України разом із членами його сім'ї з Києва до Оману та з Оману до Києва", – зауважив Гончаренко.

  У зверненні до НАЗК депутат також вказав, що 9 січня 2020 року глава держави повернувся до Києва чартерним рейсом, вартість якого становить $63-75 тис.

  Гончаренко наголосив, що згідно із законом "Про запобігання корупції", Зеленський мав у 10-денний термін, тобто до 20 січня, внести зміни до своєї декларації. Однак, станом на 21 січня в Єдиному державному реєстрі декларацій відповідне повідомлення було відсутнє.

  Народний депутат повідомляє НАЗК про можливий факт корупційних порушень, допущених президентом Володимиром Зеленським, і вимагає від агентства надати відповідну правову оцінку.

  Нагадаємо, раніше народний обранець спрямував до Офісу президента запит щодо поїздки Зеленського в Оман.

  Попередній матеріал
  "Це була помилка" – поліція Британії видалить тризуб з антитерористичного посібника
  Наступний матеріал
  Євросоюз призупинив імпорт м'яса птиці з України – Держпродпотребслужба
  Loading...