Зеленський в Омані
Зеленський в Омані Facebook / Офіс Президента України

Пристайко в Раді не відповів на запитання, що робив Зеленський в Омані

  Читайте по-русски
  Герасимов просив показати запрошення султана Оману, програму візиту, а також назвати всіх осіб, які в МЗС готували цю поїздку

  Голова Міністерства закордонних справ Вадим Пристайко не зміг відповісти на запитання співголови фракції "Європейської солідарності" Артура Герасимова про те, якою була програма візиту президента до Оману, який пресслужба глави держави називала офіційним. Діалог відбувся під час години запитань до уряду у Верховній Раді 17 січня.

  "Ці запитання є в МЗС, вони надсилались вашою фракцією. У мене зараз немає з собою цих документів, бо я готувався до розмови по нашому збитому літаку. Але ми вчасно відповімо вам, згідно з вимогами депутатського запиту", – пообіцяв Пристайко.

  Герасимов у своєму питанні нагадав, що всі офіційні візити глави держави до інших країн відбуваються виключно на запрошення глави тієї держави, готуються обов'язково МЗС і обов'язково мають офіційну програму.

  Тому нардеп просив показати запрошення султана Оману, програму візиту, а також назвати всіх осіб, які в МЗС готували цю поїздку.

  Як повідомляв 5.UA, народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко спрямував депутатський запит до Офісу президента щодо поїздки глави держави Володимира Зеленського до Оману.

  Нагадуємо, 5 січня президент Володимир Зеленський разом із сім'єю виїхав із країни без попереднього анонсу з боку ОПУ. Пізніше ЗМІ стало відомо, що він начебто поїхав в Оман відпочивати і оселився в одному з елітних готелів країни.

  За кілька годин повідомлення про поїздку Зеленського з'явилося і від Офісу президента, де стверджували, що це робочий візит за власний кошт, а президент планує обговорити торговельно-економічні відносини з Оманом та залучення інвестицій. Опублікували фото, на якому Зеленський нібито зустрічається з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман.

   

  Попередній матеріал
  "Некомпетентний президент і уряд – це велика загроза для країни" – Герасимов
  Наступний матеріал
  Суд розглядає зміну запобіжного заходу Яні Дугарь – на порядку денному виступ ключових свідків
  Loading...

  Група Продовженого Дна #384: Від Омана до Йордана! – в гостях Віктор Бронюк

  Помер султан Оману Кабус бін Саїд – він правив протягом 50 років

  Перед вильотом з Оману робив зупинку в Москві: що відомо про чартер, який перевозив Зеленського – ЗМІ

  Бізнес-джет для Зеленського з Оману: ЗМІ порахували вартість перельоту – фото

  Непрозора Омана: країна, з якою зібрався співпрацювати Зеленський, у "чорному списку" ЄС – політолог

  ОПУ з анонсом запізнився: Зеленський з родиною полетіли в Оман