Зеленський в Омані
Зеленський в Омані Facebook / Офіс Президента України

Своєю смертю султан Оману невільно викрив брехню Зеленського – нардеп Величкович

  Читайте по-русски
  Оманська сторона навіть теоретично не могла планувати візити закордонних лідерів, вказав політик

  Смерть султана Оману Кабуса бін Саїда аль Саїда, що сталася 10 січня 2020 року, викриває справжню мету візиту президента Зеленського до цієї арабської країни. Про це у себе на сторінці Facebook заявив народний депутат від "Європейської солідарності" Микола Величкович.

  "Своєю смертю султан Оману невільно викрив брехню Зе про візит до цієї країни, якою той прикривав свій таємний відпочинок. Ясно, що коли монарх був при смерті, а він хворів давно, оманська сторона навіть теоретично не могла планувати візити закордонних лідерів", – впевнений політик.

  "У брехні короткі ноги. Брехнею світ обійдеш, але назад не повернешся. Банкова з Оманом забрехалася. Зе має вибачитися за брехню і визнати, що відпочивав", – резюмував він.

  Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський разом із сім'єю виїхав із країни без попереднього анонсу з боку ОПУ. Пізніше ЗМІ стало відомо, що він начебто поїхав в Оман відпочивати і оселився в одному з елітних готелів країни.

  За кілька годин повідомлення про поїздку Зеленського з'явилося і від Офісу президента, де стверджували, що це робочий візит за власний кошт, а президент планує обговорити торговельно-економічні відносини з Оманом та залучення інвестицій. Опублікували фото, на якому Зеленський нібито зустрічається з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували за перші 10 днів нового року
  Наступний матеріал
  "Корпус вартових ісламської революції" взяв на себе повну відповідальність за катастрофу літака МАУ