Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

Зеленський не здатен визнавати помилки, а отже і далі руйнуватиме імідж України – Фріз

  Читайте по-русски
  Бути і здаватися президентом – велика різниця, наголосила нардеп

  Український народ має право знати, чим насправді займається керівник держави і повинен вимагати від Володимира Зеленського та "слуг" перестати брехати. На цьому наголосила народний депутат від "Європейської солідарності" Ірина Фріз у себе на Facebook.

  Вона висловила співчуття членам королівської родини та всьому народу Оману у зв'язку із тим, що султан Кабус бін Саїд пішов із життя. І вказала, що його смерть вже породила питання про нещодавній таємничий вояж та про цілі перебування президента України в Омані.

  "За станом здоров'я султана офіційний Мускат не міг навіть планувати його зустріч. Тому Банкова в черговий раз офіційно збрехала, видавши спонтанний "відпочинок" Зеленського, який мав намір бути до 9 січня в Карпатах, за державні справи. Брехня на брехні й брехнею поганяє. Таку ми маємо владу сьогодні, на жаль", – вважає Фріз.

  Далі нардеп озвучила кілька риторичних запитань.

  "Чи можемо ми вимагати від пана Зеленського та "слуг" покласти край брехні, адже український народ має право знати про те, чим насправді займається той, хто перебуває на посаді керівника держави? Так, можемо. Чи здатні це зробити? Так. Чи буде на нашу вимогу реакція влади? Думаю, ні. Бо їм немає різниці, що є важливим для українців, адже як казав пан Зеленський – "я вам ничего не должен". Тобто ми вимагатимемо відповідальності, дій, ініціатив у захисті національних інтересів, а він буде говорити про те, що кожен із нас – президент, перекладаючи провину за відсутність своєчасних рішень на 73%", – вказала політик.

  На її думку, людина, яка обійняла пост президента країни, що воює, зробила дострокові парламентські вибори і сформувала монобільшість, отримала більшість в усіх парламентських комітетах, призначила свій уряд, – робити саме так.

  "Зеленський не здатен визнавати свої помилки, а отже його профнепридатність буде й далі руйнувати імідж та міжнародні позиції України. Сподіваюсь, він це робить не від великого розуму… бо тоді це матиме зовсім інші ознаки та назву, аніж банальна неспроможність людини керувати процесами в межах держави. Бути і здаватися президентом – велика різниця", – резюмувала Фріз.

  Попередній матеріал
  Порошенко придбав квартиру танкісту Пантюшенку, звільненому після 5 років полону
  Наступний матеріал
  У мережі опублікували відео ймовірного пуску ракети, що влучила в літак
  Loading...