Ілля Новіков в ефірі програми 'ІнфоДень'
Ілля Новіков в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Це не був допит, у нормальному сенсі цього слова – Новіков про похід Порошенка у ДБР

Читайте по-русски
Перші 15 хвилин допиту Порошенко і захист намагалися дізнатися, чи перебувають вони у місці досудового розслідування

Адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" розповів, як пройшов допит п'ятого президента України в Державному бюро розслідувань. 

"Перші 15 хвилин ми намагалися дізнатися, чи перебуваємо у місці досудового розслідування. Ми питаємо це, а нам відповідають: "Ну, наразі – так". Що означає "наразі"? Все-таки розібралися з цим. Отримали якусь відповідь, з якої ми зрозуміли, що вулиця Петлюри – саме те місце, де ведеться слідство. Ми це зафіксували, щоб надалі від цього виходити", – сказав Новіков.

Він продовжив: "Далі пішли питання із серії: "Порошенко Петро Олексійович, а коли Ви були президентом України? А коли приймався такий-то закон? А що сказано в такому-то пункті Мінських домовленостей?" Ми відповіли: "Ви даєте роздруківку із російськомовної версії сайту ОБСЄ і ставите по ній запитання. Ми можемо від вас домогтися, щоб ви зробили виїмку документів в Офісі президента, щоб ми говорили згідно з оригіналами документів?" Відповідають: "Ні. Ви, все-таки, скажіть, що написано в такому то пункті".

"Коли таке відбувається чотири години, коли питань більш як три сотні... І ми вже пішли кругами, тому що по кожному окремому пункту, на який розбиті кожен з протоколів, який входить у Мінські домовленості, один і той самий блок питань. "А що це означає? – Читайте, що це означає. – А як це повинно було реалізовуватися? – Так, як написано. – А що було зроблено?" Всі знають, що було зроблено. Це не був допит, у нормальному сенсі цього слова".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, сьогодні, 24 січня, п'ятий президент України Петро Порошенко прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Раніше йому вручили повістку про виклик до ДБР у провадженні щодо державної зради під час ведення Мінських переговорів. У цій справі він проходить свідком.

Попередній матеріал
У Луцьку п'яні батьки залишили півторарічну дитину замерзати на вулиці: подробиці
Наступний матеріал
Пожежна безпека – тисячі порушень: як рятувальники ДСНС проводять рейди
Loading...

Ілля Новіков про всі подробиці допиту Порошенка в ДБР та стратегію його захисту – ексклюзивне інтерв'ю

У ДБР називають спробу нардепів потрапити до установи порушенням закону

Брифінг Порошенка після візиту до ДБР – завершено

Порошенко прийшов на допит до ДБР – заявив про порушення закону

Порошенко візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради "Україна-НАТО"

Пресконференція адвокатів Порошенка – Ігоря Голованя та Іллі Новікова