Ірина Геращенко
Ірина Геращенко 5 канал

У ДБР називають спробу нардепів потрапити до установи порушенням закону

Читайте по-русски
Народні обранці розповідають: вдиратися до приміщення Бюро на меті не мали

Порушенням закону та втручанням у роботу назвали в Державному бюро розслідувань спробу народних депутатів увійти до приміщення установи. Відповідну заяву оприлюднили на сайті ДБР, повідомляє "5 канал".

Зауважують, що ДБР є правоохоронним органом. Згідно з законом "Про Державне бюро розслідувань", наголошують: незаконне втручання у діяльність ДБР заборонене.

Дії депутатів розцінюють як порушення цієї норми. Водночас обранці розповідають: вдиратися до приміщення на меті не мали. Кажуть, хотіли лише передати заяви родин Героїв Небесної Сотні керівництву ДБР.

"Вийшла людина, яка представилась радником ДБР і зачитала, що це режимна установа і тому депутати не можуть сюди увійти. Режимність установи не є перепоною, щоби депутат не міг туди увійти, в ту кімнату, яка не є режимною. ДБР, офіційна установа, на своєму офіційному сайті вивішує неправдиву інформацію, що начебто депутати вдиралися до цього приміщення", – сказала народний депутат "Європейської солідарності" Ірина Геращенко.

Поліція щодо діалогу зауважила, що ніякого незаконного проникнення в установу та порушення громадського порядку не було.

"У той час, коли я був присутній – це більшість часу сьогоднішнього ранку, я не бачив, щоб хтось вдирався в приміщення далі за прохідний режим", – розповідає поліцейський.

Нагадаємо, п'ятий президент України Петро Порошенко прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Порошенко заявив про порушення закону – недопуск народних депутатів до приміщення.

Попередній матеріал
Поліція спростувала заяву ДБР про спроби "ЄС" впливати на Держбюро – Геращенко
Наступний матеріал
Коронавірус та старт програми дешевих кредитів для бізнесу: заяви Гончарука після засідання Кабміну
Loading...

Брифінг Порошенка після візиту до ДБР – завершено

Порошенко прийшов на допит до ДБР – заявив про порушення закону

Княжицький про канадську експертизу "плівок Труби": Це доводить, що ДБР стало інструментом політичної корупції

Депутати "ЄС" прийшли до ДБР через призначення адвоката Януковича – їх не пропустили

"Перебування Бабікова на посаді в ДБР неможливе": "ЄС" із родинами Героїв Небесної Сотні підуть до Венедіктової

Одну зі справ Майдану готуються скерувати до суду – ДБР