Роман Труба
Роман Труба president.gov.ua

Княжицький про канадську експертизу "плівок Труби": Це доводить, що ДБР стало інструментом політичної корупції

  Читайте по-русски
  Експертиза канадських фахівців також доводить, що рішення у ДБР приймаються за командою з Офісу президента, вважає нардеп

  Експертиза канадських фахівців, яка підтвердила ідентичність голосу Романа Труби на плівках із його кабінету, означає, що відомство, яке мало б боротися з корупцією, стало її осередком, а рішення у ДБР приймаються за командою з Офісу президента. Про це заявив народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький під стінами ДБР журналістам.

  Після зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні депутати з "Європейської солідарності" прийшли до керівництва ДБР, щоб заявити про неприпустимість призначення першим заступником директора адвоката Януковича Олександра Бабікова, про необхідність розслідування фактів, оприлюднених у "плівках Труби" та про неприпустимість політичних переслідувань.

  "Ми бачимо, що канадський королівський інститут уже підтвердив автентичність записів Труби, який свідчить, що по суті ДБР керується безпосередньо з Офісу президента по дзвінках. Тому призначення цієї особи без узгодження з нашою владою було неможливе", – переконаний Княжицький.

  Він також зазначив, що це може бути частиною загального плану реваншу антимайдану, який реалізується під патронатом Кремля. Саме для того, щоб з'ясувати позицію нової очільниці ДБР, депутати і прийшли до ДБР.

  "Ми передбачаємо, що це могло бути частиною домовленостей на російсько-українських переговорах, компрометація Майдану і закриття всіх справ проти майданівців. Очевидно, це є теж елементом корупції, адже буквально вчора були надруковані дослідження, які показують, що в рейтингу корупції за останній рік Україна не піднялася, а впала. Корупція – це є державна централізація і це є вплив на всі процеси в державі з одного кабінету, як у нас це відбувається, тому ми прийшли поговорити з пані Венедиктовою. Можливо, вона сама скасує свій указ про призначення пана Бабікова. Принаймні тоді це не буде плювком в обличчя родинам Небесної Сотні. І виконає всі інші вимоги родин, оскільки ми з ними були на Майдані. Серед загиблих є багато наших друзів, як і серед членів їхніх родин, тому ми не можемо зараз, у цей день не бути з ними", – сказав нардеп. 

  Як повідомляв 5.UA, журналісти отримали докази справжності голосу Труби на скандальних плівках.   

  Попередній матеріал
  Лідери Євросоюзу підписали угоду про Brexit – коли Британія вийде з ЄС
  Наступний матеріал
  У Харкові підірвали банкомат "Ощадбанку", почалась пожежа – поліція розкрила деталі
  Loading...