Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв www.facebook.com/volodymyr.ariev

"Нові записи з кабінету Труби – хрест на правоохоронній системі" – Ар'єв

  Читайте по-русски
  Політик запропонував створини нові структури, написати нові закони, провести ідеальні реформи законодавства для правоохоронців і суддів

  Новий скандал з плівками із кабінету очільника Державного бюро розслідувань Романа Труби прокоментував народний депутат партії "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Поточний і потенційний очільники ДБР ліплять ротом таке, що НАБУ має виїжджати з сиренами, спецназом і підозрою під житло кожного. Де вони? Нема. Там, де треба, – нема. Де директор ДБР? На своєму місці. Задоволений, зі святами поздоровлений і добре доглянутий.

  Суди над звинуваченими у вбивстві Шеремета. Ганьба і договорняк між непрофесійними слідчими, недієздатними прокурорами і безсовісними суддями. Переслідування бойових генералів і захисників України за вигаданими справами, які розвалюються ще на столі у пінкертонів", – зазначає нардеп. 

  Політик вважає, що обшуки в партійному офісі і на одеському телеканалі інспіровані політичними конкурентами.

  "Лютий треш від ДБР зі спробою знищення бізнесу, що належить політичним конкурентам. І це на фоні повного ігнорування свавілля нових очільників держави і міцно закритих очей на корупцію і розтоптане законодавство", – зазначає Ар'єв. 

  Також депутат запропонував створити нові структури, написати нові закони, провести ідеальні реформи законодавства для правоохоронців і суддів, але зауважив, що поки не буде чесного і порядного наповнення для посад суддів, слідчих, прокурорів, детективів, поки в юридичних колах продажність і корумпованість домінують над честю і совістю, – змін не буде.

  "Готувати зміни треба з юридичних вишів і факультетів. Фахових і чесних юристів. Але і у вишах не все гаразд. Тому, цей стан – на роки, хоч би хто очолював державу. А боротьба з корупцією і за чистоту процесу ще вчора мала бути зосередженою в місцях підготовки кадрів. Але цей момент професійних антикорупціонерів ніколи не хвилював – вони собі кар'єри робили, політичні і не тільки", – переконаний народний депутат. 

  Ар'єв впевнений, що різниця між режимами наразі полягає в одному – рухатись поволі вперед чи відновлювати старе і консервувати зло.

  "Якщо спина звикла гнутися – ніхто її не випрямить. Зараз ми підходимо до нового тесту на життєздатність громадян, здорового суспільства, на життєздатність України. І, я бачу, тепер завдання навіть складніше, ніж у 2013: з прихованим, гібридним злом боротися важче, ніж з відкритим", – каже політик. 

  Як повідомляв 5.UA, Трубу "злили". А керівництво Державного бюро розслідувань розігнали. Три роки тому на це відомство покладали великі надії і називали українським аналогом ФБР. Але очікувань воно не виправдало.

  Попередній матеріал
  "Підло стріляють": як ворог біля Золотого щоночі гатить з різного важкого озброєння – репортаж
  Наступний матеріал
  Волонтер Марія Берлінська розповіла про підозрювану в убивстві Шеремета Яну Дугар
  Loading...

  Піратська сокира Зеленського під компасом України: Володимир Ар'єв у програмі #Кендзьор

  Відкоригований Зеленським законопроєкт запровадить ринок тільки для олігархів – Ар'єв

  Дмитро Кулеба і Володимир Ар'єв у програмі "Інформаційний вечір" на "5 каналі" – трансляція

  "Данилюка та Абрамавічуса теж під люстрацію?": Ар'єв і Геращенко потролили Зеленського за його новий законопроект

  "Нічого не розуміє і не хоче вчитися": чому Зеленський не зміг домовитися з Меркель і Макроном – Ар'єв

  Підготовка до капітуляції? Чи зможе Росія оголосити "шах і мат" Україні – відео