Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання 5 канал

"В ОПУ не так готують нові законопроєкти, як "підчищають" існуючі" – Ар'єв

Читайте по-русски
На правках до одного з законопроєктів забули приховати коментарі від Офісу президента

Сьогоднішнє, 19-го вересня, засідання Комітету антикорупційної політики, де розглядалися правки щодо призначення голови НАЗК, запам'ятається соромом.

Присутнім роздали надруковані правки до законопроєкту, але забули "підрихтувати" коментарі. На них добре видно, що Офіс президента бере дуже активну участь у написанні законів.

Відповідні фото у Фейсбуці оприлюднили нардеп Володимир Ар’єв та головна редакторка видання Insider Тетяна Ніколаєнко.

"Коли законопроекти роблять у турборежимі, вилітає турбофейл: з коментарів у розданому до другого читання законопроекту 1029 виявляється, що в ОПУ не так готують нові законопроекти, як "підчищають" існуючі. В даному разі це стосується спецперевірки для членів НАЗК, яку в ОПУ хочуть скасувати (правильно, хай ефесбешників безперешкодно призначають!). Але сама форма аргументації чітко доводить зовнішнє управління парламентом. Вже і не ховаються", – написав Ар’єв.

Тетяна Ніколаєнко, у свою чергу, зазначила: "Правки роздавали з пилу, жару. І от голова комітету Анастасія Красносільська зробила фатальну помилку. Написала, що правку не підчистили в ОП, тому це зробила вона. Фрейд аплодує стоячи. Тільки є запитання: парламент – це ксерокс Богдана з функцією підчищення?"

Нагадаємо, раніше 5.ua розповідав, як очільник Офісу президента України Андрій Богдан під час інтерв'ю BBC заявив, що у президентській партії "Слуга народу" є психічно хворі і божевільні нардепи.

Попередній матеріал
Полозов спростував заборону на в'їзд у Росію для 24 українських моряків
Наступний матеріал
Київ накрила хвиля "мінувань": мости, ТРЦ, Кабмін, Банкова, ГПУ і ДБР
Loading...