Представники "ЄС" прийшли в ДБР
Представники "ЄС" прийшли в ДБР eurosolidarity.org

Поліція спростувала заяву ДБР про спроби "ЄС" впливати на Держбюро – Геращенко

Читайте по-русски
Поліція зареєструвала заяву про перешкоджання керівництвом і охороною ДБР діяльності депутатів, каже нардеп

Правоохоронці спростували заяви ДБР щодо спроб "Європейської солідарності" впливати на Бюро розслідувань і порушення партією громадського порядку. Про це у Facebook повідомила нардеп від фракції "ЄС" Ірина Геращенко.

"На офіційному сайті ДБР з'явилася неправдива інформація про те, що начебто депутати вдиралися до ДБР. Весь цей час тут чергує поліція, у тому числі поліція діалогу. Ми звернулися до поліції діалогу з проханням підтвердити чи спростувати заяви ДБР. Поліція офіційно і на камери підтвердила, що жодних правопорушень громадського порядку не було, ніяких вдирань і спроб впливати на ДБР також не зафіксовано. Поліція спростувала заяву ДБР", – наголосила вона.

"Також поліція зареєструвала заяву про здійснення злочину з боку керівництва і охорони ДБР, які перешкоджали діяльності народних депутатів, порушили закон про статус народних депутатів , ст. 17 і рішення Конституційного Суду про безперешкодний допуск народних депутатів до державних установ", – додала Геращенко.

Нагадаємо, п'ятий президент України Петро Порошенко 24 січня прийшов на допит до ДБР. Раніше йому вручили повістку про виклик до Держбюро у провадженні щодо державної зради під час ведення Мінських переговорів. У справі він проходить свідком.

Попередній матеріал
Брифінг Порошенка після візиту до ДБР – завершено
Наступний матеріал
У ДБР називають спробу нардепів потрапити до установи порушенням закону
Loading...