Петро Порошенко
Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

Це загроза для вільного місцевого самоврядування – Порошенко прокоментував розпуск ЦВК

  Читайте по-русски
  За його словами, звільнення членів Центральної виборчої комісії повертає Україну назад до російського стилю проведення виборів

  П'ятий президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook опублікував повідомлення, в якому зазначив, що рішення Верховної Ради про розпуск Центральної виборчої комісії повертає Україну назад до російського стилю проведення виборів.

  "Звільнення членів Центральної виборчої комісії відкидає Україну назад у російський стиль проведення виборів. Головним досягненням 2019 року всі міжнародні спостерігачі визнали вільні і справедливі президентські й парламентські вибори в Україні. Упродовж виборчого процесу ЦВК продемонструвала незалежність, неупередженість і діяла в чіткій відповідності до закону", – зазначив Порошенко.

  За його словами, наступного року Україну чекають місцеві вибори, і, за його словами, "кишенькова" Центральна виборча комісія є загрозою для вільного місцевого самоврядування.

  "Поділяють цю думку і громадські організації: "Опора", Комітет виборців і всі громадські активісти, які чітко наголосили, що це не просто порушення закону, а серйозний наступ на демократію. "Європейська солідарність" і я особисто рішуче засуджуємо звільнення членів ЦВК!" – зазначив лідер "ЄС".

  Як повідомляв 5.UA, Верховна Рада ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень усього складу Центральної виборчої комісії".

   

  Попередній матеріал
  "Піррова перемога", або Чим заплатить Україна за припинення війни – аналізуємо разом із Арестовичем
  Наступний матеріал
  "Податкові новації вбивають гірничо-металургійну галузь" – Каленков

  Вибори президента-2019: серед українців за кордоном переміг Порошенко

  В Україні стартував ІІ тур президентських виборів

  Оброблено 47% протоколів: підрахунок та підсумки голосування від ЦВК

  У ЦВК порахували більше 9% протоколів

  Голосування за кордоном: порахували бюлетені у 25 країнах – хто лідирує

  Рекламна гонка кандидатів: ЦВК назвала лідерів по витратах на передвиборчу кампанію