Голосування за Президента України у Австралії
Голосування за Президента України у Австралії 5 канал

Оброблено 47% протоколів: підрахунок та підсумки голосування від ЦВК

Читайте по-русски
Лідирує Володимир Зеленський. Чинний Президент Петро Порошенко – на ІІ місці

У Центральній виборчій комісії рахують голоси на виборах Президента України. Станом натепер опрацювали понад 47,28% протоколів. Дані – із сайту ЦВК, вони оновлюються кожні кілька хвилин.

47%
47%Скріншот із сайту

Станом на 8:10 ранку маємо такі цифри. Лідирує Володимир Зеленський. За нього віддали свій голос 30,19% виборців. За чинного Президента Петра Порошенка, станом на 8-му ранку, проголосували 16,68% тих, хто прийшов на дільниці. Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко поки набирає 13,06% голосів. Кандидата від "Опозиційної платформи – За життя" Юрія Бойка підтримали 11,55% виборців, а лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка – 7,11 %.

Якщо говорити про ситуацію по регіонах, то в більшості областей виборці підтримали Володимира Зеленського. Чинний президент Петро Порошенко поки що лідирує в Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській областях. Донеччина та Луганщина своєю більшістю голосів проголосували за Юрія Бойка.

47%
47%Скріншот із сайту

Інша ситуація на іноземному виборчому окрузі. Більшість українців за кордоном, які прийшли голосувати, – підтримали чинного Президента Петра Порошенка. Станом на 8:20 ранку в Центрвиборчкомі підрахували трохи більш як 92% протоколів.

Скріншот із сайту

Згідно з результатами, чинний Президент Петро Порошенко отримав найбільшу підтримку у Швейцарії, Норвегії, Таїланді, Ірландії, Австралії, Чорногорії, Великій Британії, а також Данії, Індії та Південно-Африканській республіці.

Шоумен Володимир Зеленський натомість лідирує в Катарі, Туркменістані, Білорусі, Словаччині, Перу, Вірменії, Демократичній Республіці Конго, Грузії, Сербії, Йорданії, Кубі, Бразилії та Угорщині. Нині очікуються дані ще від дільниць у США, Канаді та Мексиці. Остання виборча дільниця закрила свої двері для українських громадян близько 6-ї ранку за Києвом. Вона розташовувалася в Сан-Франциско.

Загалом за кордоном діяла 101-на виборча дільниця в 72 країнах світу. У виборах Президента взяли участь 40 тис. 790 громадян України.

Попередній матеріал
У Сан-Франциско закрилася остання дільниця на виборах президента
Наступний матеріал
У столиці зійшов з рейок вантажний потяг – в УЗ назвали причину
Loading...

У Сан-Франциско закрилася остання дільниця на виборах президента

Понад 35% протоколів: ЦВК оприлюднила нові дані

Під час голосування було зафіксовано понад 2 тис. правопорушень – Шкіряк

У лідерах Зеленський і Порошенко: ЦВК опрацювала майже 16% протоколів

"Опора" назвала "популярні" порушення на виборах

Антарктида проголосувала зі 100% явкою