Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку

Глава держави наголосив, що Закон створює нові можливості для військово-технічної співпраці із нашими союзниками, передусім Сполученими Штатами Америки

"Цей Закон – вагомий крок на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції. Це наш стратегічний курс і найближчим часом маю намір закріпити його в Конституції", – заявляє Президент Петро Порошенко.

Глава держави привітав українців з ухваленням Закону "Про національну безпеку України". Про це повідомляє прес–служба Адміністрації Президента.

"За чотири роки практично з нуля ми створили одну із найкращих армій Європи, яка міцно тримає оборону на сході України і всього континенту", – зазначив Петро Порошенко.

"А тепер новий Закон про національну безпеку впроваджує передові світові стандарти у наше військо, діяльність спецслужб і правоохоронних органів України. Він зміцнює наш воєнний та оборонний потенціал, посилює цивільний контроль за армією, прозорість оборонного бюджету", – наголосив Президент.

Глава держави зауважив, що Закон створює нові можливості для військово–технічної співпраці із нашими союзниками, передусім Сполученими Штатами Америки. "Це стосується і постачання сучасних оборонних озброєнь, і не лише "Джавелінів", – додав він.

Петро Порошенко також зазначив: "Внаслідок виконання Закону, Україна стане сильнішою, а безпека громадян – надійнішою. Коли ми імплементуємо цей Закон, Збройні сили України і увесь безпековий сектор повною мірою будуть відповідати критеріям членства України в НАТО".

Як повідомляв 5.UA, народні депутати в четвер, 21 червня, ухвалили два важливі закони: один – про національну безпеку та законопроект про утворення Вищого антикорупційного суду.

Попередній матеріал
"Кожне годування знімають на відео": стало відомо про стан Кольченка
Наступний матеріал
Кульове поранення голови: лікарі розповіли про стан двох бійців ЗСУ

Відтепер Десантно-штурмові війська: в Україні офіційно перейменували ВДВ

Порошенко підписав закон про підтримку вітчизняного суднобудування

У нас законами порушують права людини – Лутковська

"Створюємо сурогатні валюти": нардеп про небезпеку закону "Про валюту"

Рада ухвалила закон "Про національну безпеку": як це було

З третьої спроби та під вигуки "свині-кнопкодави": Рада ухвалила закон "Про валюту"