"Кожне годування знімають на відео": стало відомо про стан Кольченка

Українець трохи набрав вагу, однак тепер в камеру до нього підсадили "сусіда"

Адвокатові вдалося зустрітися з незаконно утримуваним у Росії українцем Олександром Кольченком. За його словами, він і досі перебуває у медичній частині колонії. Про таке повідомив російський правозахисник Микола Щур на сторінці у Facebook.

"Від Кольченко вийшов адвокат (22 червня 2018 р. 11:15). Ось що він повідомив по телефону. Саша, як і раніше, перебуває у медсанчастині. Але тепер не один у палаті, а з "сусідом по камері". Трохи набрав вагу (важить зараз близько 62 кг). Кожне його годування знімають на відеокамеру", − зазначив правозахисник.

За його словами, Кольченку погодили тривале побачення з матір'ю на 28-30 липня. Він також додав: "Зараз Саші приносять багато листів, зокрема українською та іншими мовами. Раніше цього не було".

18 червня українця викликали до начальника колонії. Там на нього чекали для розмови з десяток осіб – від регіонального омбудсмена до інших.

"Розмова Сашка з ними була короткою: вони поцікавилися його здоров'ям, Саша відповів і від подальшого спілкування з ними відмовився зі словами "Хочу зустрітися з Уповноваженим України (з прав людини Людмилою Денісовою – ред.)", − зауважив Щур.

Як відзначив сам Кольченко, члени нинішньої Челябінської ОНК (Общественная наблюдательная комиссия – ред.) жодного разу не знайомилися з умовами його утримання.

Як повідомляв 5.UA, раніше Росія безпідставно відмовилася видати українських політичних в'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка, аргументуючи тим, що вважає їх своїми громадянами. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#FreeSentsov: Видовищна акція просто на Times Square у Нью-Йорку – ФОТО

акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/

Попередній матеріал
Мін'юст подав до ЄСПЛ заяву стосовно недопуску до Сенцова українського омбудсмена
Наступний матеріал
Це вагомий крок на шляху України до членства в НАТО – Президент про ухвалення Закону про нацбезпеку