Тимчук: Закон про нацбезпеку фактично скасовує дію оборонного закону

Документ передбачає внесення змін до низки чинних законодавчих актів України

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі член Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Дмитро Тимчук розповів про особливості ухваленого Радою законопроекту "Про національну безпеку України". 

Зокрема, він відкинув заяви певних народних обранців, що цей документ суперечить Конституції України.

"З приводу того, що цей закон суперечить Конституції, відверто кажучи, відкину спекуляції. Я в цьому нічого не бачу. Принаймні той текст, який відпрацьований був робочою групою Комітету, це був дуже тривалий період і дуже напружена робота, після чого документ опрацьовували юристи. Тобто не лише наші експерти і представники західних партнерів. У цьому плані від юристів ми не чули жодних зауважень", – розповів Тимчук.

Водночас, він уточнив: ухвалення ЗУ "Про національну безпеку" потребуватиме внесення змін до низки чинних законодавчих актів.

"(Потрібно буде внести зміни до) закону "Про Збройні сили України". Закон "Про оборону України" фактично скасовується з ухваленням цього закону ("Про національну безпеку" – 5.ua). В закон "Про Національну гвардію" потрібно буде вносити зміни. І, звичайно, в закон "Про Службу безпеки України", – зазначив член профільного комітету ВР.

Докладніше дивіться у відео: 

Як інформував 5.UA, 21 червня Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила внесений Президентом закон "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних обранців. 

Попередній матеріал
Український бюджет торік через контрабанду втратив 70 млрд гривень
Наступний матеріал
Історичний музей на Поштовій площі буде – Київрада