Пашинський
Пашинський
5 канал

Пашинський розповів про "особливі моменти" в законі "Про нацбезпеку"

Парламентарі окремо пропишуть питання інформаційної безпеки держави

У законі "Про національну безпеку" блок про інформаційну безпеку буде прописаний так, що "Інтер" не зможе займатися провокаціями. В цьому в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" запевнив голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

"У Комітеті Верховної Ради є законодавча функція. І саме тому, я думаю, що ми знайдемо підтримку депутатського корпусу і в законі "Про національну безпеку", який зараз ми готуємо до другого читання, ми однозначно випишемо блок інформаційної безпеки так, щоб така нечисть (йдеться про організаторів скандального концерту на телеканалі "Інтер") якщо навіть наважиться таке говорити, була за дві години заарештована", – заявив Пашинський.

Повну версію розмови дивіться нижче:

Як інформував 5.UA, 9-го травня 2018 року "Нацкорпус" завітав до офісу "Інтера". Близько 70-ти активістів вимагали зняти з ефіру ті уривки святкового концерту, в яких була використана російська пропаганда фашизму в Україні. Свою акцію протесту представники нацдружин і "Нацкорпусу" називають безстроковою. А на сторінці у Facebook йдеться про те, що телеканал потрібно позбавити ліцензії.

Попередній матеріал
Якщо Нацрада не ухвалить рішення щодо "Інтеру", свої висновки зробить вулиця – політоглядач
Наступний матеріал
Досі бадьорий та дружній: у Запоріжжі 100-річчя відзначає морпіх Іван Залужний