"Створюємо сурогатні валюти": нардеп про небезпеку закону "Про валюту"

У законопроекті прописані кілька небезпечних норм для фінансової безпеки України

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" позафракційний народний депутат Михайло Головко розповів про небезпечні моменти законопроекту "Про валюту". 

"Є зауваження до цього закону не тільки в частині того, що зберігання валюти в регіонах дає право не національним банкам, а комерційним, а і в тому числі, що ми фактично створюємо паралельну валюту, яка дозволяє розраховуватися криптовалютами. Ці сурогатні валюти, які сьогодні практично впроваджуються, для нашої фінансової системи є ризикованою темою. Крім того, якщо вона буде вводитися у право розрахунку в нашій країні, ми можемо отримувати досить небезпечні фінансові посили й втручання у фінансову безпеку нашої країни ззовні", – переконаний нардеп.

Він також наголошує: "Ліквідація регіональних відділень Національного банку – це неправильно. І передати ці функції комерційним банкам – це ще більш неправильно. Тому я вважаю, що цей законопроект недосконалий".

Як зазначає Головко, "бочку меду можна зіпсувати ложкою дьогтю". Відтак, каже народний обранець, ідея законопроекту ніби правильна, однак у ньому прописані кілька небезпечних норм для фінансової безпеки України.

Попередній матеріал
Гільзи летіли просто в обличчя: журналісти "5 каналу" зняли нічний бій біля Зайцевого
Наступний матеріал
"Є два варіанти": якого результату добивається Денісова щодо Сенцова