Будівля Верховної Ради
Будівля Верховної Ради 5 канал

Закон про нацбезпеку дозволяє контролювати українські спецслужби – член комітету ВР

21 червня Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила внесений Президентом закон "Про національну безпеку України"

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 канал" член Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Тарас Пастух розповів про особливості ухваленого Радою законопроекту "Про національну безпеку України". 

"Було подано понад 430 поправок. Практично всі вони були відхилені. Залишилося буквально декілька поправок, на яких наполягали наші партнери з ЄС, НАТО, Сполучених Штатів. Це така певна ложка меду в діжці дьогтю. Ці поправки дають можливість у найближчому майбутньому зробити більш прозорим управління у сфері національної безпеки і оборони через створення комітету, який контролюватиме діяльність спецслужб, а також можливість забезпечити більший контроль за діяльністю Служби безпеки, яка сьогодні виконує невластиві їй функції. Скажімо, займається питаннями економічної злочинності, антикорупційної діяльності і дуже часто використовує свої методи не проти агресорів, а проти нашого бізнесу", – зазначив Пастух.

Що зміниться для України у зв'язку із ухваленням відповідного закону – дізнайтеся у відео: 

Як інформував 5.UA, 21 червня Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила внесений Президентом закон "Про національну безпеку України". Відповідне рішення підтримали 248 народних обранців. 

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
З третьої спроби та під вигуки "свині-кнопкодави": Рада ухвалила закон "Про валюту"
Loading...