Верещук і Чорновол
Верещук і Чорновол 5 канал

"То ви теж у схемі?": Чорновол виявила в лавах "Слуги народу" ексочільницю "Української бурштинової біржі"

Читайте по-русски
Чорновол сказала, що Зеленський звинувачує очільника поліції Житомирщини, ветерана АТО, у зв'язках із "бурштиновою мафією" і при цьому не надає доказів

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інфрмаційний вечір" народний депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол озвучила свої запитання до представниці партії "Слуга народу" Ірини Верещук у зв'язку з останніми заявами Зеленського про "бурштинову мафію".

"У мене виникають запитання. От ця фраза Зеленського: "Ви всі в схемі". Із цієї фрази без будь-яких доказів він вимагає звільнитися керівника Житомирської поліції, який є вихідцем із добровольців. Тобто це та людина, яка у 2014 році пішла на фронт добровольцем захищати Україну. І потім він продовжив свою службу в лавах поліції і зробив кар'єру – став керівником поліції Житомирщини. Тобто я це вбачаю навіть як якусь чистку поліції від таких патріотичних людей, які добровольцями пішли на фронт. І на основі якихось доказів – ні, "ви всі в схемі". Але якщо стосовно цієї людини Зеленський говорить "ти в схемі" і примушує його звільнитися, я хочу тоді запитати: "А чому тоді він бере в списки "Слуги народу" Ірину Верещагіну (Чорновіл обмовилася, правильно Верещук – ред.) яка була засновником ТОВ "Українська бурштинова біржа"?" – запитала Чорновол.

І звернулася вже безпосередньо до Верещук: "Чому ви не в схемі"?

На це Верещук відповіла: "І що, що я була засновником? Тому що я не в схемі і ніколи в ній не була".

Чорновол: "Я, наприклад, вважаю, що Ви в схемі, а керівник Житомирської поліції – ні".

"Доведіть або вибачіться", – сказала нардеп від "Слуги народу".

"А Зеленський вибачиться? Але він не став нічого доводити (щодо звинувачень у бік керівника поліції Житомирщини – ред.). Я вас звинувачую зараз із таких само міркувань, що і Зеленський. Він президент України і він без доказів говорить: "Ви в схемі". Так само і я можу сказати, що Ви в схемі", – сказала Чорновол.

За даними Чорновол, Верещук очолювала "Українську бурштинову біржу" за часів Януковича, зокрема у грудні 2013 року – "саме в розпал Майдану".

Чим закінчився словесний батл – дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський доручив звільнити керівників поліції та Служби безпеки Житомирської області через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину. Також він хотів почути прокурора області, але той перебуває у відпустці. Зеленський заявив, що проблема незаконного видобутку бурштину загострилася у 2014 році, а керівник Національної поліції Сергій Князєв доповів, що боротьба з цим важлива для Волинської, Житомирської та Рівненської областей.

Попередній матеріал
Кібер-тренування з реальною зброєю: як інструктори НАТО вчать українських бійців на Львівщині
Наступний матеріал
Чи справді в дитбудинку в Батьово б'ють дітей – розслідування "5 каналу"
Loading...