5 канал

Засідання у "бурштиновій справі" перенесли – причини

Наступне засідання призначили на 6 березня

Голосіївський райсуд столиці знову не розпочав підготовче засідання в так званій "бурштиновій справі", фігурантами якої є два народних депутати Борислав Розенблат та Максим Поляков.

На засідання вдруге не прийшли два обвинувачених – це Тетяна Михайленко-Любонько, а також її адвокат, та Вадим Руденко. Захисники інших фігурантів справи повідомили, що Тетяна Михайленко-Любонько наразі хворіє і не може прибути на судове засідання. Водночас захисник Вадима Руденка заявив, що його підзахисний нині перебуває за кордоном по роботі.

"Мій клієнт ще в грудні залишив територію України, поїхавши за кордон. В яку саме країну, я не хочу називати. Це його робоче питання, але і про судове засідання 18 грудня, і про сьогоднішнє засідання він повідомлений не був. Я думаю, якщо все буде добре і буде здоровий, то обов’язково прийде на наступне підготовче засідання, коли повернеться в Україну", – прокоментував адвокат Вадима Руденка Олександр Винокуров. 

З огляду на відсутніх обох фігурантів на двох засіданнях поспіль, прокурори клопотали про їхній примусовий привід. Але судді відмовили.

"Сторона обвинувачення заявляла клопотання про розгляд питання щодо приводу двох обвинувачених, які сьогодні не з’явилися уже вдруге. З огляду на те, що їхня явка обов’язкова і без них провести засідання не можливо, бо так вимагає закон. Суд повідомив, що ці особи були належним чином повідомлені. І причини, я хочу зазначити для громадськості, одній й ті самі. У Руденка відрядження і Михайленко знову хворіє", – прокоментував прокурор Максим Кравченко.

Наступне засідання призначили на 6 березня. На нього мають з'явитися обвинувачені та надати суду документи щодо причини неявки.

Нагадаємо, близько року тому НАБУ завершило розслідування "бурштинової справи". Розенблат і Поляков фігурують у так званій "бурштиновій справі" щодо лобіювання законодавчих змін на користь однієї з компаній у сфері видобутку бурштину.

Попередній матеріал
"Зрозумів, що помилився": колишній прибічник "ДНР" здався Службі безпеки
Наступний матеріал
До МВС уже надійшло понад 650 скарг на порушення виборчої кампанії
Loading...

Додаткову оплату роботи агітаторів і спостерігачів на виборах кваліфікуватимуть як підкуп – МВС

У комітеті Європарламенту засудили будівництво "Північного потоку-2"

Суд заборонив Супрун виконувати обов'язки міністра – як відреагували в МОЗ

Заблокована трибуна і попередження до кандидатів: як працюють депутати перед виборами-2019

Порошенко назвав сфери, через які Путін підриватиме стабільність в Україні

"Не можна торгуватися стратегічним курсом": Гопко розповіла, як Рада готується до голосування за зміни в Конституції