НАБУ

Нове провадження НАБУ: хто допоміг Розенблату незаконно отримати диппаспорт

Справа – за фактом ймовірного підроблення офіційних документів службовцями

Сьогодні в Солом'янському райсуді столиці підозрюваному в бурштинових махінаціях нардепу Бориславу Розенблату обирали процесуальні обов'язки. Суддя оголосив рішення – повністю задовольнити вимоги представників НАБУ – нардеп знову зобов'язаний здати усі паспорти, носити електронний браслет та повідомляти про зміну місця роботи чи проживання.

У свою чергу, як повідомляє прес-служба Бюро, розпочато нове кримінальне провадження – правоохоронці в рамках окремого кримінального провадження перевірять законність отримання Розенблатом дипломатичного паспорта, з яким він майже вилетів до Німеччини.

"Законність підстав отримання народним депутатом Бориславом Розенблатом дипломатичного паспорта, вилученого детективами Національного антикорупційного бюро України 19 жовтня, перевірятимуть у рамках окремого кримінального провадження. Відомості про початок розслідування внесені детективами НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 жовтня. Попередня правова кваліфікація — ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України", – йдеться в повідомленні.

За версією слідства, посадові особи Апарату Верховної Ради України за попередньою змовою з Розенблатом подали заявку в МЗС на отримання ним дипломатичного паспорта. Мова йде про чиновників з управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату ВРУ. Як причина для отримання дипломатичного паспорту називалася необхідність з 18 по 22 жовтня 2017 року виїхати до Ізраїлю "для вивчення можливостей кооперації та співпраці між Україною та ізраїльською Торгово-промисловою палатою, а також Асоціацією виробників Ізраїлю".

Паспорт нардеп отримав, але 19 жовтня із ним зібрався летіли до Кельна в Німеччині.

Дивіться також фотогалерею:

"Піймали на хабарах": СБУ викрила керівництво Державної виконавчої служби Одещини

Хабар
/
Хабар
Хабар
/
Хабар
Хабар
/
Хабар
Хабар
/
Хабар
Хабар
/
Хабар
Хабар
/
Хабар

Попередній матеріал
Чи допоможе безуспішна акція на Грушевського ухваленню справді конче необхідних державі законів – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
"Казачки не пускають": окупанти вже втретє зірвали відкриття КПВВ "Золоте"
Loading...