Перша у світі: у Литві побудували лазню із бурштину – фото

Foto: © Bendrovės archyvas

Квиток коштує €14 для дорослих і €6 для дітей та пенсіонерів

У Литовській республіці з'явилася лазня, в якій стіни, стеля та лежаки вкриті бурштином. Загалом на кімнату витратили більш як три тонни дорогоцінного каменю вартістю €100000, повідомляє DELFI.

Її власники зазначають, що приміщення облаштовували близько одного року. У світі вже є схожі лазні, але в них, на відміну від цієї, з бурштину виконані лише окремі елементи.

"Головним завданням було правильне використання бурштину для зміцнення здоров'я людей. Ми радилися з науковцями, – і ось результат. Взаємодія бурштину, тепла й інфрачервоних променів – ось що сприяє зміцненню здоров'я", – повідомив директор оздоровчого центру, в якому розташована лазня, Річардас Йовайша.

У лазні підтримують температуру 45–48 градусів. За словами місцевих працівників, така температура сприятиме виділенню корисної кислоти із бурштину, яка є життєво важливою для організму кожної людини.

Слід зазначити, що перебувати в такій лазні рекомендують не більш як 30 хвилин – цього достатньо, щоб отримати максимум користі. Такі процедури позитивно впливають на нервову систему – вони чинять заспокійливу дію, тому їх рекомендують підліткам та активним дітям.

Аби потрапити до лазні, відвідувачам треба придбати квиток, який коштує 14 євро для дорослих і 6 – для дітей та пенсіонерів.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ