commons.wikimedia.org

США не змінять ставлення до Порошенка через офшорний скандал - речник Білого дому

  Речник Білого дому Джош Ернест відмовився коментувати оприлюднені відомості так званих "панамських паперів", де серед інших фігурує ім'я глави української держави

  Вашингтон не змінить свого ставлення до Президента України Петра Порошенка та не коментує матеріалів Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, де серед так званих "панамських паперів" фігурує ім'я глави української держави. Про це в ході брифінгу сказав речник Білого дому Джош Ернест.

  "Правдою є також те, що Президент Порошенко продемонстрував прихильність разом із частиною влади України до реалізації повного набору антикорупційних реформ. І весь час Сполучені Штати продовжують заохочувати Президента Порошенка та інших вищих посадовців в українському уряді здійснити ці антикорупційні реформи", - зазначив він.

  Ернест ще раз підкреслив важливість та вирішальне значення процесу реформування для довгострокового успіху українського народу, зауваживши, що "є ще занадто багато речей, які мають бути виконані". Він також запевнив, що США продовжать підтримку України, допомагатимуть у безпековій сфері, в економічних питаннях, а також заохочуватимуть до реформ.

  На запитання, чи вплине на ставлення США те, що у "панамських паперах" фігурує ім'я Президента України Петра Порошенка, речник Білого дому запевнив, що цього не станеться "з кількох причин". Водночас він відмовився коментувати оприлюднені відомості.

  "Перш за все, я не можу коментувати будь-які з конкретних звинувачень, які стали відомі на основі цих документів. З огляду на великий обсяг документів, які туди включені, я думаю, що одразу важко перейти до будь-яких висновків", - наголосив Ернест.

  Нагадаємо, ЗМІ отримали офіційне роз'яснення, навіщо Порошенку офшори та куди йдуть податки Roshen.

  Попередній матеріал
  Міністр юстиції задекларував майже 4 млн грн та три машини
  Наступний матеріал
  Міноборони: Солдати-строковики не служитимуть у зоні АТО
  Loading...

  БПП підтримає парламентське розслідування діяльності пов'язаних з Roshen офшорів

  "Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Це структура для передачі у "сліпий траст" за англійським правом

  "Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Три компанії необхідні для того, щоб не платити податки в Європі

  Panamapapers: Реакція суспільства на найбільший злив документів про офшори в історії

  Президент України прокоментував інформацію Panamapapers про офшори

  5 канал - трансляція наживо