5 канал

БПП підтримає парламентське розслідування діяльності пов'язаних з Roshen офшорів

Фесенко підозрює, що юристи будуть крайніми в офшорному скандалі

У скандалі довкола Roshen, ймовірно, провина юристів, які готували кондитерську корпорацію до продажу. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив директор Центру політичного аналізу "Пента" Володимир Фесенко.

"Тут скоріше провина юристів, тому що в той час, все ж таки давайте не забувати - це серпень 2014 року - була дуже складна політична ситуація. Я не думаю, що у Президента був час займатися цими питаннями. Займалися юристи. Хай юристи і відповідають. У мене підозра, що вони будуть крайніми у цій історії", - зазначив він.

Зі слів Фесенка, необхідно створити парламентську слідчу комісію, яка б займалася розслідуванням діяльності офшорних компаній, пов'язаних з Roshen.

"Президентська команда зараз правильно зробила: хай юристи розбираються, і якщо вся ця ситуація два-три тижні, до травневих свят буде грузнути в суто юридичних деталях, через місяць ми майже про це забудемо. Але в чому проблема політична головна, на мій погляд? Наступного вівторка замість того, щоб обговорювати питання про створення нової коаліції, нового уряду і обрання нового прем'єра, всі будуть обговорювати цей скандал. І тут я прихильник - краще створити слідчу комісію, хай вона розбирається з цими деталями, проголосувати за це відразу і переходити до питань коаліції і уряду", - сказав директор Центру політичного аналізу "Пента".

На питання, чи підтримає БПП створення слідчої парламентської комісії щодо питання офшорів Порошенка, народний депутат від партії "Блок Петра Порошенка" Руслан Сольвар сказав про таке: "Я 100% впевнений, що БПП буде підтримувати".

Нагадаємо, за словами заступника редактора відділу "Бізнес" проекту "Новое время" Олега Гавриша, Порошенко став заручником не проведених реформ в Україні.

Попередній матеріал
В аеропорту Джакарти зіткнулися авіалайнери, один залишився без крила і хвоста
Наступний матеріал
Різатдінова тріумфально виступила на етапі кубка світу в Італії

ЗМІ отримали офіційне роз'яснення, навіщо Порошенку офшори та куди йдуть податки Roshen

"Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Це структура для передачі у "сліпий траст" за англійським правом

"Реформи проти корупції" про офшори Порошенка: Три компанії необхідні для того, щоб не платити податки в Європі

У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

Panamapapers: Реакція суспільства на найбільший злив документів про офшори в історії

5 канал - трансляція наживо