Юрій Стець 5.ua

У Мінінформполітики схвалили публікацію "офшорних" матеріалів Panamapapers

  Юрій Стець вважає, що така робота виносить в об'єктивне інформаційне поле ряд питань, на які просто потрібно дати відповіді

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець в інтерв'ю виданню "Страна.ua" прокоментував дані щодо офшорів, які, за даними журналістів-розслідувачів OCCRP, належать Президенту України.

  Посадовець заявив: "Я уважно розглянув всі матеріали і поки не побачив там жодної кримінальної складової, жодного кримінального підґрунтя. Самі журналісти говорять про те, що існують якісь компанії, через які проходять гроші, а значить, з них не сплачено податки. Грошей же не було, а значить, все інше – судження та припущення".

  При цьому саму публікацію документів і роботу консорціуму журналістів із розслідування згаданих справ міністр підтримав: "Це здорово, оскільки така робота виносить в об'єктивне інформаційне поле ряд питань, на які просто потрібно дати відповіді. Відповіді, як і питання, хвилюють суспільство в усьому світі, а не тільки в Україні. Від відповідей на ці питання буде залежати об'єктивність і ефективність цього розслідування".

  Існування офшорних підприємств, пов'язаних із Roshen, Юрій Стець пояснив так: "Наскільки я знаю, міжнародні компанії не довіряють структурам, які зареєстровані в Україні. Це могло бути необхідною умовою в тому, щоб створити траст і передати активи для продажу. Я не є учасником процесу передачі активів під траст, тому мені складно говорити про фінансову складову. Тим не менш, найпростіша історія – почути публічний коментар. Почули б ми його, якби не з'явився це розслідування? Навряд чи. Здорово, що тему зачепили".

  Зауважимо, що час запису інтерв'ю у тексті не вказаний, але на момент його публікації Петро Порошенко уже опублікував свій коментар щодо матеріалів Panamapapers.

  Попередній матеріал
  Волонтер: Війна на Сході України триватиме, допоки вона буде фінансово вигідна
  Наступний матеріал
  Молдова вимагає від Росії вивести війська з Придністров’я
  Теги:
  Loading...

  Президент України прокоментував інформацію Panamapapers про офшори

  У Кремлі прокоментували публікацію Panamapapers про офшори: "Путін - головна мішень скандалу"

  Panamapapers: Реакція суспільства на найбільший злив документів про офшори в історії