kliker.info

У Кремлі прокоментували публікацію Panamapapers про офшори: "Путін - головна мішень скандалу"

  Дмитро Пєсков назвав журналістів співробітниками Держдепу, ЦРУ та інших спецслужб

  Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков відреагував на публікації про мережі офшорів, що з'явилися напередодні, які пов'язані з людьми з близького кола Путіна. Він назвав опубліковані дані атакою проти особисто президента РФ. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на російське видання.

  "...Це продовження інформаційних вправ щодо нашого президента. Ну що чекали, анонсували, - і ці "вкидання" продовжилися", - сказав Пєсков.

  "Безумовно, створено інформаційний продукт, який просувають на нашу внутрішньополітичну сцену. Продукт цей орієнтований на внутрішню аудиторію. Хоча Путін ніколи не фігурував фактологічно і згадуються інші країни та інші лідери, але для нас очевидно, що основною метою таких "вкидань" був і є наш президент в контексті парламентських виборів і в довгостроковій перспективі президентських виборів, а також в цілому політична стабільність в нашій країні. Очевидно, що вістря атаки спрямовані проти нашої країни і проти особисто президента Путіна", - додав він.

  Пєсков наголосив: "Одночасно такі вкидання орієнтовані і на зовнішнє споживання. Очевидно, що градус путінофобії досяг такого рівня, що добре говорити про Росію, говорити про успіхи Росії не можна апріорі. Погано - треба говорити. А коли нічого - треба щось сфабрикувати".

  Пізніше Пєсков додав, що основна мета авторів розслідування - "саме розгойдати ситуацію". За його словами, їх діяльність малоефективна і навряд чи здатна чинити негативний вплив.

  "Зізнаюся, що чекали ми більш кваліфікованих підсумків роботи цього журналістського співтовариства. По суті, не так багато чогось нового було озвучено. І тут я швидше можу висловити розчарування. У чому, коли мова йде про це співтовариство, традиції якісних журналістських розслідувань пішли в незабуття", - зазначив Пєсков.

  Він також охарактеризував авторів публікацій - Міжнародний консорціум журналістських розслідування (ICIJ) і Центр по дослідженню корупції та організованої злочинності (OCCRP).

  "Ми добре знаємо, вже знаємо, і раніше знали, це журналістське співтовариство, так зване співтовариство. Там багато журналістів, основним видом діяльності яких журналістика не є. Багато представників є колишніми співробітниками Держдепу, ЦРУ та інших спецслужб. Знаємо, хто фінансує цю організацію. Про це говорить інформація з точки зору ангажованості та методики цих товаришів", - розповів про них Пєсков.

  За його словами, у розслідуваннях "багато чого не дістає". "Вони самі вигадують, підтасовують, фактично самі готують, "вкидають" і просувають інформацію цільової аудиторії. В деталі не вважають за потрібне вдаватися, бо про Путіна нічого конкретного і нового немає. Решта будується на здоводах і спекуляції", - вважає Пєсків.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 4 квітня, представники влади, екперти, правоохоронці і журналісти всього світу намагаються розібратись у потоці інформації щодо офшорів Mossack Fonseca, яка торкнулася великої кількості світових політиків.  

  Попередній матеріал
  Експерт: Ймовірно, ми побачимо короткотерміновий конфлікт, можливо, зі зміною лінії фронту на користь Азербайджану
  Наступний матеріал
  Жертвами серії терактів в Іраку стали 25 людей
  Теги:
  Loading...

  Під час відбору на "Євробачення-2016" у Словенії показали пародію на Путіна

  Публікація Panamapapers триває: речника Путіна піймали на брехні і з офшором

  Біля Кремля відбувається низка одиночних пікетів: вимагають оголосити імпічмент Путіну

  У Росії судитимуть депутата за критику Путіна

  Агенція Reuters розкрила схеми передачі нерухомості доньці та ймовірним коханкам Путіна

  Обама - Путіну про свободу слова: "На відміну від тебе, Володимире, я не редагую статті до публікації"